Záhadný odtlačok veľkej bosej nohy, ktorá pravdepodobne patrila obrovi, sa nachádza pri meste Mpaluzi v Juhoafrickej republike.

11.11.2012 12:16

Pán Michael Tellinger v tomto videu ukazuje odtlačok veľkej bosej nohy v granitovo žulovej skale, čo by mohlo byť jedným z najlepších dôkazov, že na Zemi boli v dávnej minulosti obri. Geológovia sa nad týmto odtlačkom v žule, dlhým približne 1,2 metra čudovali a niektorí stále hovoria, že ide o prirodzenú eróziu. Profesor Pieter Wagener z UPE hovorí, že "väčšia pravdepodobnosť je, že malí zelení mužíčkovia prišli z vesmíru a jazykom ten odtlačok vylízali do skaly ako to, že ide o prirodzenú eróziu". Odtlačok tejto veľkej nohy sa nachádza v Južnej Afrike, blízko mestečka Mpaluzi, blízko hraníc so Svazijskom. Predpokladá sa, že je starý približne 200 miliónov až 3 miliardy rokov na základe toho, ako dnes chápeme vznik žuly v histórii Zeme. Toto datovanie okamžite vyvolalo veľkú debatu a argumentovanie, takže vás žiadam aby ste mali otvorenú myseľ a sústredili sa na tento dôkaz. Tento úžasný odtlačok bosej nohy asi obra, bol objavený lovcom menom Stoffel Coetzee v roku 1912, pri love v tejto oblasti. V tom čase išlo o veľmi vzdialenú časť Južnej Afriky známu ako Východný Transvaal, ktorý bol plný divých zvierat ako sú Antilopy a Levy. Je v rovnakom stave, ako keď bol objavený a možnosť, že by išlo o podvrh je veľmi nízka pre jej vzdialenú polohu. Dokonca aj dnes je ťažké ju nájsť. Hlavnou záhadou je, ako sa to celé stalo - nemám ani potuchy - avšak je tu a nemôžeme s tým nič spraviť. ÁNO - ide o žulu - a ide o geologicky známu časť Južnej Afriky, zaznamenanú na všetkých geologických mapách - preto je tento odtlačok takou úžasnou záhadou. Mohol by byť popísaný ako žula - "fenokryst", ktorá prešla viacerými rôznymi stupňami ochladzovania. Výsledkom je zaujímavy mix veľkých a malých granúl. Preto sa ťažobné spoločnosti o túto oblasť zaujímajú, pretože táto žula by po vyleštení vyzerala "krásne". V geologickej mape Južnej Afriky sa táto oblasť nazýva "Mpuluzi Batholith (Žula)" a oficiálne datovanie týchto skál došlo k dátumom asi 3,1 miliardy rokov. Jedná sa o záhadu, ktorá si žiada vedecký výskum. Je dosť čudné a záhadné aj to, že pán Erich Von Däniken, jeden z najväčších popularizátorov archeastronautickej teórie na svete o tomto odtlačku veľkej bosej nohy pravdepodobne obra, nikde nijako neinformoval, ako keby o nej ani nevedel, že vôbec existuje.

Kybernaut

Diskusná téma: Záhadný odtlačok veľkej bosej nohy, ktorá pravdepodobne patrila obrovi, sa nachádza pri meste Mpaluzi v Juhoafrickej republike.

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok