Pomoc

31.03.2013 17:10


Dobrý deň,

ako študentka gymnázia v Lipt. Hrádku som spolu so spolužiačkami dostala za úlohu vypracovať projekt na ľubovoľnú tému. My sme si vybrali tému Nevysvetliteľné javy, ktorá zahrňuje kruhy v obilí, anjeli strážni a paranormálne javy. Na Vašej stránke som našla informácie, ktoré nám môžu veľmi pomôcť. Prosíme o udelenie súhlasu na použitie týchto informácií v našom projekte. Ide o články týkajúce sa kruhov v obilí. 
Ak máte nejaké informácie o výskyte kruhov v oblasti Liptova alebo aj celej SR a ČR, boli by sme Vám vďačné za ich zaslanie. My máme informáciu, že v rokoch 1996-1997 sa na ihrisku v Liptovskom Hrádku objavili kruhy. Kvietky a tráva na mieste boli ako povytrhávané zo zeme. Máte nejaké informácie aj o tomto úkaze? Rady by sme v našom projekte mali aj rozhovory s ľuďmi, ktorí nejaké paranormálne javy prežili. Ak nám nejaké poskytnete, boli by sme Vám naozaj vďačné. Anonymita je samozrejmosťou.
 
Vopred Vám ďakujeme za čas strávený čítaním tohto mailu a za prípadne odpovede na otázky.
 
S pozdravom Petra Karasková

Diskusná téma: výzva

Autorské "požehnanie" a ja o tom piktograme nič neviem.

Kybernaut | 06.04.2013

Mladým dievčatám z gymnázia v Liptovskom Hrádku týmto udeľujem moje autorské povolenie čerpať informácie z mojich článkov za účelom vypracovania ich študentského projektu. O kruhoch v obilí v Liptovskom Hrádku v rokoch 1996-1997 som nebol nijako informovaný, nič o tom neviem a ani si na to nespomínam. Ani v knihe Miroslava Karlíka z Trnavy s názvom "UFO na Slovensku" som o tom nenašiel žiadnu zmienku a ani na sieti Internet som o tom nenašiel žiadne informácie.

xxx

G.S. | 31.03.2013

Ak bude mať niekto zaujem pomoct, pytajte si kontakt

Pridať nový príspevok