Výpoveď pána DANIELKORNEL-a, že ako 27. mája v roku 1947, pozoroval USO v tvare lietajúceho taniera, ako sa kúpalo v Popradskom jazere a jeho pozorovania pár dní predtým.

28.05.2012 22:05

Kybernaut

Objekt s označením skratkou USO sa potápal a vynáral (doslova kúpal) v Popradskom jazere vo Vysokých Tatrách na Slovensku, dňa 27. mája 1947. Videlo to viac aj od seba nezávislých svedkov. Minimálne dvoma svedkami bolo potápajúce a vynárajúce sa USO vyfotografované. Jedna fotografia bola vraj aj zverejnená v nejakom časopise, ktorý sa nám doteraz nepodarilo získať. Doteraz ale pátrame aj po samotných fotografiách. Asi takto môžu tie fotografie vyzerať: https://www.ufoklub-trnava.sk/index.php?strana=diskusia-galeria&idobr=1498&stranka=1. Prosíme o akúkoľvek pomoc pri hľadaní tých fotografii. Pán DANIELKORNEL, dňa 25. mája 1947 videl UFO o ktorom tvrdí, že z toho vyšlo to kúpajúce sa USO. Takto to UFO nakreslil: https://www.ufoklub-trnava.sk/index.php?strana=diskusia-galeria&idobr=1496&stranka=1. Deň pred jeho kúpaním ho on sám aj s inými svedkami pozoroval ako letí smerom k Vysokým Tatrám. Objekt v malej výške tamer preletel nad jeho hlavou a počul aj zvuk lietajúceho taniera, ktorý na počítači takto nakreslil: https://www.ufoklub-trnava.sk/index.php?strana=diskusia-galeria&idobr=1497&stranka=1.

Diskusná téma: Výpoveď pána DANIELKORNEL-a, že ako 27. mája v roku 1947, pozoroval USO v tvare lietajúceho taniera, ako sa kúpalo v Popradskom jazere a jeho pozorovania pár dní predtým.

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok