Vláda světa v rukou jedné pokrevní linie

26.05.2012 18:13

Ondra Procházka

Královský pár a manželé Obamovi

Politika nás doprovází a ovlivňuje už od našeho narození. Většina lidí chápe své politiky jako zvolené zástupce z lidu, kteří se ujali povinnosti rozhodovat v náš prospěch. V poslední době však velice často slyšíme o trhlině v tomto dlouho zažitém systému. Námi zvolení zástupci svých pozicí začaly využívat nikoliv pro náš, ale pro svůj pro prospěch. V 99% mají tyto případy jeden stejný jmenovatel – PENÍZE.

Všechny státy však nemají za své státní zřízení republiku, ale ve stále velké části světa pořád existují konstituční a absolutistické monarchie. Nejznámější je samozřejmě britská monarchie, které patří téměř ¼ světa. Toto je skutečně velké území, ale co když jí doopravdy patří skoro celý svět? Co když, je britská královská součástí o mnoho větší rodiny, které patří USA a další země? Zdá se Vám to jako nesmysl? Pokud se o toto téma budete zajímat pečlivěji, zjistíte, že to až tak nemožné není …

Aleister Crowley

Zjistíte například i fakt, že za celým tímto politickým společenstvím stojí velké skupiny, které jsou velmi často založeny na okultismu a satanismu. Uvedu Vám příklad. V roce 1875 přichází na svět muž, který se později bude nést titul „nejzkaženějšího může století“. Jednalo se o zakladatele moderního satanismu a okultismu Aleistera Crowleyho. Poté co Novoanglická historická genealogická společnost odkryla z tohoto člověka a dalších lidí roušku tajemství, zjistila zarážející skutečnosti. Aleister Crowley byl znám svými zálety a v roce 1925 přichází na svět jeho dcera Barbara. Tato žena se později stává velice důležitou osobou v politice USA, protože po boku prezidenta George H.W. Bushe stojí jako první dáma USA a její syn George W. Bush se po otcovském prezidentování také dostává do úřadu. Dnes pochopitelně Bush za svého dědečka považuje Marvina Pierce, ale podle skutečného rodokmene je jím právě Crowley. Barbara Bush nechala jméno svého skutečného otce nahradit pozdějším matčiným přítelem, jelikož biologický otec byl bílou vránou rodiny. Matku brzy opustil, a jelikož byl posedlý okultismem, často vyhledával ženy pro sexuální a jiné rituály. V roce 1929 se žení se svou milenkou Marií Teresou de Miramar.

George W. Bush

Toto byl jeden případ, kdy rodinné kořeny politika jsou ovlivňovány okultismem. Zpět však k příbuznosti mezi světovými lídry. Výše zmíněná společnost přišla na další zajímavá fakta. Například to, že i samotný černoch Barack Obama je do jisté míry s Bushem příbuzný – je to jeho bratranec z 11. kolene a například i kontroverzní Dick Cheney je Bushův bratranec z 9. Kolene. Kdybychom pokračovali k výčtu těchto lidí, zjistíme, že do této rodiny patří princ Filip, Abraham Lincoln, nebo třeba i Tom Hanks.

Barack Obama

Dále se zjistilo, že Barack Obama je příbuzný několika prezidentům USA a to: synovi a otci Bushovým, Geraldu Fordovi, Lyndonu Johnsonovi, Harrymu S. Trumanovi a Jamesi Madisonovi.  Obama je též do rodiny se sirem Winstonem Churchillem a generálem Robertem Lee. Další zajímavé rodinné poměry jsou u manželky bývalého prezidenta USA Billa Clintona Hillary Clintonové. Ta je příbuzná s autorem Jackem Kerouacem a s ženou prince Charlese Camilly Parker Bowleové. Novoanglická historická genealogická společnost se zajímala i o republikánského politika Johna McCaina, který je bratrancem první dámy Laury Bush z 6. kolene. Proč tomu takto je? Názory jsou různé, ale některé se shodují na tom, že podobné to bylo již ve starém Egyptě. Faraóni uzavírali vztahy mezi sebou, aby zanechali bohatství v rodině. Podle několika teorií, kterým vědci přikládají velkou část reálnosti, se tito faraoni po velké éře Egypta přesídlili do Evropy a ovládali svět přes Svatou říši římskou. Po jejím konci měli utvořit velkou rodinu, která se rozkouskovala na několik monarchií, a proto je často poukazováno na možnou příbuznost mezi britskou, dánskou a švédskou královskou rodinou. Není tedy vyloučeno, že jejich další členové se rozšířili do světa a zaujali tak místa na nejvyšších stupních politiky. Tato elita vládla a vládne světu napříč generacemi. Sami se postavili na vrchol.

„Těmto lidem jde o genetiku, jsou jako plemenáři koní“ David Icke

Milovaná princezna Diana

Toto přirovnání sedí, protože i sama princezna Diana se krátce před tím než tragicky zemřela nazvala plemenou kobylou Windsorů.  Do rodiny byla uvedena jen kvůli tomu, aby porodila prince Wiliama. Dokonce existují důkazy o tom, že USA za druhé světové války podporovaly Adolfa Hitlera. Velkou oporu měl Hitler kromě v bohatých sionistech i v Prescottu Bushovi – dědeček George W. Bushe z otcovy strany. Když se podíváme na tyto lidi, jsou jako vy, nebo já, ale po zaměření se na ně, zjistíme, že jsou to jen prostředky, kterými „někdo“ (Ať už tajné společnosti, bohaté rodiny, nebo jak říká David Icke – bytosti z jiné dimenze) manipulují s touto realitou. Nastínil jsem zde pokrevní linii rodů, které ovlivňují naše životy, ale kdo jsou tito lidé zač?

„Říká se jim Merovigiáni. Tito merovigiáni uctívaly v pohanské kultuře bohyni Dianu, často zmiňovanou též jako bohyni Iluminati a prováděli pro ni rituály. Tato skupina je jednou z klíčových skupin celých Iluminátů.“ David Icke

Televizní reportáž o příbuznosti politků

 

Zajímavý proslov exprezidenta Bushe, kdy jakoby naznačuje svou příbuznost s Alžbětou II. slovy: “Podívala se na mě, tak, jak se jen matka může podívat na své dítě”

Dobře přemýšlejte, než půjdete k volbám …  

zdroje: https://www.americanancestors.org/

Diskusná téma: Vláda světa v rukou jedné pokrevní linie

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok