Večer otázok pre tajomníka KPUFO o.s. CZ p. Ľuboša Šafaříka

25.11.2013 07:05

24.11.2013 o 20.00 sme pre Vás na facebookovej stránke SAVPJ https://www.facebook.com/S.A.V.P.J nachystali večer plný otázok a odpovedí.. Odpovedať Vám na ne bude tajomník KPUFO pán Ľuboš Šafařík.. moderovať diskusiu bude tajomník SAVPJ Miloš Frtús.. zažijete večer plný tajomníkov a tajomstiev

 
 
Vitam medzi nami Lubosa Safarika tajomnika a zakladajuceho clena najvacsieho zahadologickeho spolku v Ceskej republike KPUFO zaroven badatela a archivara.
 
 
 
Natiska sa v tomto tichu otazka sme na facebooku sami?
Páči sa mi to · · · Sledovať príspevok · Pred 11 hodinami

 

 
 
Kámoška píše práci o kulturách Kogi, Cachi a Guajiro v jižní Americe, je o nich ňáká záhada?
Zobraziť preklad

Páči sa mi to · · · Sledovať príspevok · Pred 10 hodinami

 

 
 
Jaký je nejzajímavější případ UFO z posledních 5 let?
Zobraziť preklad

Páči sa mi to · · · Sledovať príspevok · Pred 10 hodinami

 

 
 
Jsem tu, můžete se ptát.
Zobraziť preklad

Páči sa mi to · · · Sledovať príspevok · Pred 11 hodinami

 

 
T
 
 
Čo si myslíte o vierohodnosti tohto videa ? Sú to len podvrhy šíriace sa internetom alebo dá sa to aj vedecky podložiť ?

 

 
 
Chcem sa opýtať na fotky odvrátenej strany mesiaca sú aj detailnejšie ako sa dajú nájsť na internete ?

Páči sa mi to · · · Sledovať príspevok · Pred 11 hodinami

 

 
 
Co vies o tajnom pokracovani programu Apollo20?

Páči sa mi to · · · Sledovať príspevok · Pred 9 hodinami

 

 
 
Hodně se mluvilo o záhadných zvucích, tady je jeden z posledních https://www.youtube.com/watch?v=LXreezdyYdU#t=77
Zobraziť preklad

 

 
 
...nasa zahada...co odfotil sam mobil,ked bol na nabijacke?
...nasa zahada...co otfotil sam mobil,ked bol na nabijacke?

 

 
 
Dovolte mi abych vzpomenul Ivana Mackerleho, který byl pro mnohé z nás vzorem badatele. www.mackerle.cz
Zobraziť preklad

 

 
 
Otazky polozene priamo cez postu
pyta sa pan rudolf, co si pan Safarik mysli o fatimskom slnecnom zazraku a ci cital trilogiu The Fathima trilogy?

Páči sa mi to · · · Sledovať príspevok · Pred 10 hodinami

 •  
 • Lubos Safarik knihu jsem nečetl, ale fatimské jakož i jiné mariánské zjevení znám. Nicméně, tzv. sluneční zázrak, kdy lidé viděli jakési druhé slunce, poskakující po obloze, byl zaznamenán i při jiných případech, mj. i velice nedávno.
 • Miloš Frtús Mozes nam tie pripady popisat? Alebo aspon na ne odkazat?
 • Lubos Safarik šlo totiž o to, že zfanatizovaný dav, bažící vidět cokoli zajímavého, koukají do slunce a vytváří se jim v oku tzv. eidetické skvrny. Ty jim dávají iluzi druhého slunce, poskakujícího a červeného. To bylo ověřeno právě nedávno, moment hned to najdu.
 • Lubos Safarik v 90. letech se panna Marie zjevovala jisté Nancy Fowlerové ve státě Georgia. Marie se ji zjevovala nejčastěji v jejím domě, občas se zjevil i Ježíš, který na ní mluvil z kříže. Zjevení brzy přilakála davy věřících, kteří sice Marii přímo neviděli, poselství od Ježíšovy matky si ale mohli poslechnout zprostředkovaně od Fowlerové. Tentokrát se však na místo vypravili i členové místního spolku skeptiků:

  "Zkušení poutnící nám popsali co máme očekávat, vysvětlili nám, že zázraky jsou individuální a že každý člověk vidí něco jiného. Někteří lidé nevidí nic."

  Skeptici rozdali na místě desítky slunečních filtrů a přivezli sebou i teleskop. V průběhu shromáždění vyzval hlas z reproduktoru, že "slunce ukáže znamení:"

  "Vzrušení narůstalo a lidé začali ukazovat k obloze a gestikulovat. Po chvíli hlas z reproduktoru začal křičet, že sluneční zázrak se děje právě v tuto chvíli. Měl jsem teleskop namířený ke slunci, ale viděl jsem pouze několik slunečních skvrn, nic se nehýbalo. Všichni ostatní zjevně měli vidění. (...) Jak zázrak pokračoval, lidé se začali shlukovat kolem mého teleskopu. Každý chtěl vědět, co jsem viděl. Všichni říkali, že viděli slunce dělat zázračné věci a chtěli se na to podívat zblízka skrz teleskop. Odhaduju, že přes dvě stě lidí se dívalo na slunce skrze jeden z našich slunečních filtrů, ale bez vyjímky při pohledu skrz něj neviděli nic neobvyklého."

  Podle většiny svědků slunce pulzovalo nebo se rozdělilo na několik sluncí. Místní skeptici dospěli k závěru, že tento jev je způsobený koukáním do ostrého slunečního světla, které se na krátký čas "vypálí" do sítnice, člověk tak ještě chvíli vidí obraz slunce i když se podívá jinam. Věřící v očekávaní zázraku pak přisoudí tomuto jevu nadpřirozený původ. Tuto teorii podporuje i tvrzení některých poutníků, že jsou schopni vidět sluneční zázrak kdekoli a kdykoli se dívají na slunce. Zkrátka podle mě je jasné, že sluneční zázrak je zrakový klam. Doma to ale raději nezkoušejte, mohli byste taky oslepnout, jak se to stalo několika desítkám lidí při jednom z údajných zjevení v Indii.
 • Miloš Frtús alebo slo o super tajny psychologicky projekt alebo podivne vsetci verili v to iste o com pochybujem
 • Lubos Safarik Mariánské zjevení je zajímavý fenomén. Mj. tím, že začíná na geologickém zlomu (na místě je pramen, studánka, atd.) a začíká poté, co svědkové slyší úder nebo rachot.
 • Lubos Safarik Za druhé, že se jí účastní pubescenti, zejména dívky...
 • Lubos Safarik Méně známý případ MZ z poslední doby - https://www.kpufo.cz/portal/view.php?cisloclanku=2005111001
  www.kpufo.cz
  21.04.2013:Sněm KPUFO a ČsAAAV Praze se 20.4.2013 konal Sněm regionálních zástup...Zobraziť viac
 • Lubos Safarik Velmi zajímavý a podrobně rozebraný případ z čech https://www.kpufo.cz/wny/za_z1.htm
  www.kpufo.cz
  Akce * Anomálie * Duchovní život *Mystika * KnihovnyMuzea * Kontakty * Kontaktéř...Zobraziť viac
 • Martin Bezděčka St Obecně - událost ve Fatimě ukazuje na dva možné aspekty - jednak duchovní, Bůh a víra - a potom také "bohové" jak je známe z legend, snad mimozemšťané, kteří zasahují do vývoje lidstva od počátku a kteří s Bohem nic společného skutečně nemají (viz. mnohé události ve Starém Zákoně)... takže otázka zní KAM zařadit událost ve Fatimě?
 • Lubos Safarik Jak říkám - je třeba hledat společné znaky a jít ke kořeni věcí, ještě dříve, než se toho všeho zmocnili fanatici a prodejci duchovna.
 • Lubos Safarik Jinak zapomeňte na MZ u Guadeloupe - to byl od počátku výmysl.

 

 
 
otazka od Patrika: v skutocnosti vsetky nabozenstva su len manipulacnym prostriedkom mimozemstanov za ucelom ovladania ludstva a nemaju nic spolocne zo skutocnym Bohom.. co si o tom myslite

Páči sa mi to · · · Sledovať príspevok · Pred 9 hodinami

 

 
 
Chcem sa opýtať.. Čo vieš o žltej knihe?

Páči sa mi to · · · Nesledovať príspevok · Pred 10 hodinami

 

 
 
Rada by som poprosila niekoho kto by sa mohol pozriet na jedneho pana z Afriky o ktorom hovoria ze je bozi posol a nedaju na neho dopustit...
https://www.youtube.com/watch?v=e1yNx8cVDfE

 

 
 
Znova otazka na Lubos Safarik Tento raz ide o cesku protivzdusnu obranu a ci niekedy mali incident s UFO alebo ci ho dokonca zostrelili?

Páči sa mi to · · · Sledovať príspevok · Pred 9 hodinami

 

 
 
Otazka z posty : co si myslite o pripade noeho a celosvetovej potope ked uz z dnesneho pohladu je uplne jasne ze do archy ktora mohla mat dlzku max 150m sa v ziadnom pripade nemohlo zmestit 1 200 000 druhov zvierat v takom pocte aby po rozpusteny na vrchu ararat nevyhynuli nasledkom maleho poctu jedincov

Páči sa mi to · · · Sledovať príspevok · Pred 9 hodinami

 

 
 
Já se chci zeptat jak to vypadá s megalitama na Slovensku. Zabývá se tím tam ještě někdo jiný než pan Irša? Probíhá nějaký výzkum a záchrana lokalit?
Zobraziť preklad

Páči sa mi to · · · Nesledovať príspevok · Pred 10 hodinami

 

 
 
Mám tu otázku bokem na únosy do UFO a vyléčení po setkání s UFO.
Zobraziť preklad

Páči sa mi to · · · Sledovať príspevok · Pred 9 hodinami

 

 
 
Přátelé, uplynuly více než 2 hodiny naší diskuse. Snad jsem vás inspiroval v hledání a budu se s Vámi dál rád setkávat ve FB skupinách. Doufám, že se dočkáme i dalších večerů s jinými kolegy! Díky a zdravím všechny !
Zobraziť preklad

Páči sa mi to · · · Sledovať príspevok · Pred 9 hodinami

 

 
 
Dakujem Lubosovi Safarikovi za odpovede na otazky urcite sa snim este stretneme a tymto chcem pozvat dnesnych zucastnenych na dalsie zaujimave diskusie uz onedlho s inym zaujimavym hostom ktory vam zodpovie zvedave otazky...

Páči sa mi to · · · Sledovať príspevok · Pred 9 hodinami · Upravené