UFO nad White Plains ?

26.05.2012 18:54

Karel Kýr

 

White Plains

 

I ti největší skeptici, kteří popírají jakýkoliv výskyt UFO, nemohou smést se stolu událost ve White Plains ve státě New York, z roku 1954. Již proto, že tento jev pozorovali vysoce kvalifikovaní a trénovaní pozorovatelé. O co šlo? Lidé přes půl hodiny pozorovali objekt, který vypadal jako Měsíc, i když Měsíc nebyl v úplňku a v tu dobu se nacházel na jiném místě oblohy jako srpek. Jeden z kvalifikovaných pozorovatelů vypověděl:
„Dvě radarové stanice potvrdily správnost toho, co viděli lidé na letišti. Pak startoval tryskový letoun z jedné a další dva další z jiné základny. Pozemní personál sledoval jasnou stopu letadel -kondenzační pruhy- jak míří k neznámému objektu. Jakmile se piloti z různých stran přiblížili, neznámé těleso změnilo barvu a velkou rychlostí zmizelo z dohledu. V tu chvíli byl s ním také ztracen radatový signál.“
Tento případ nelze brát na lehkou váhu a prohlásit, že jde o klam nebo masovou hysterii. Pozorovatelé byli v tomto směru vysoce kvalifikovaní a připočteme.li radary, máme tady několik na sobě nezávislých informačních kanálů. Šlo o UFO? Pravděpodobně ano.

Diskusná téma: UFO nad White Plains ?

salomon speedcross 3 cs https://www.ld6.net/

RonaldLync | 22.10.2014


Pridať nový príspevok