UFO nad námořní základnou v Afghánistánu

24.10.2012 11:31

 

(Případ od organizace MUFON - číslo 36089)

Na základně americké námořní pěchoty bylo mnoho svědků, když se objevilo sedm světel a viselo nad touto oblastí.

Jeden americký svědek uvnitř této základny v Leathernecku, v Afghánistánu, oznámil, že mnoho svědků pozorovalo sérii "sedmi rovnoměrně rozložených světel" na obloze, která se objevovala a zase mizela během jedné noci - podle nedávné výpovědi od organizace Mutual UFO Network (MUFON), která měla výpověď svědka ve své databázi. Bylo tam mnoho svědků, kteří to viděli.

"Vím, že všichni mí přátelé na facebooku byli s námi a viděli stejnou věc. Byli tam dost dlouho, než začali odcházet." Světla se vznášela na místě, ale mizela a znovu se objevovala. "Jednu chvíli tam stála bez pohybu dost dlouho. Pak na chvíli odletěla, ale pak opět přiletěla. Nepohybovala se, ani neblikala, nevydávala žádný zvuk. Vypadala jako kdyby byla opravdu vysoko. Dost divná událost.“

Svědek ve zprávě pro MUFON poskytl dvě fotky, které byly zařazeny do spisu 26. února 2012. Samotná událost se objevila 7. února 2010.

Camp Leatherneck: má 1600 akrů a je základnou americké námořní pěchoty – mariňáků. Leží v provincii Helmand v Afghánistánu. Druhá námořní expediční brigáda původně vyvinula Camp Leatherneck v roce 2008 při přípravě nasazení svých sil do Afghánistánu. Slouží jako předsunutý prvek druhé námořní expediční síly, jako regionální velitelství jihozápadu, které tam má základnu. Je také domovem pro třetí námořní vzdušnou letku, pro první námořní divizi (velitelství) nebo operační skupinu Leatherneck, pro první námořní logistickou skupinu a pro první námořní expediční hlavní štáb.

Afghánistán, 7. února 2010: „Všichni jsme byli v kanceláři v kempu Leatherneck, když nám bylo řečeno, abychom vyšli ven a podívali se na ta světla na nebi. Zde jsou dvě ze šesti fotografií, které jsem tu noc pořídil (7. února 2010), když jsem vyšel ven z kanceláře v našem areálu kempu Leatherneck, Afghánistán. Vím, že všichni mí přátelé na facebooku viděli to samé. Teď, když jsem to viděl v televizi, je super, že jsme toho byli svědky. Jeden z mariňáků přišel do kanceláře a řekl nám o těch světlech. Nejdříve jsme si mysleli, že jsou to nějaké světlice nebo balóny, ale neměnila výšku ani se nevzdalovala či nepadala. Jak ukazuje moje fotografie v příloze, těch 7 světel bylo rovnoměrně rozložených po obloze a nezdálo se, že se pohybují nebo se nějak mění. Bylo velmi zajímavé to sledovat, vidělo to mnoho lidí a nemohli se od toho odtrhnout, přestože se kolem během dne stále něco dělo; hleděli jsme na to se zaujetím. Nerad to říkám, ale vydrželi jsme se na to koukat asi 45 minut, než jsme se vrátili do kanceláře k práci. Mám další 4 obrázky, které jsou ostřejší, ale protože jsem se pohyboval, vypadá to, že se pohybovala i světla, což tak ve skutečnosti nebylo. Přiložil jsem ke spisu jen ty docela jasné.“

databáze MUFON

www.examiner.com

www.ufodigest.com

 

překlad: Karel Rašín

 

Diskusná téma: UFO nad námořní základnou v Afghánistánu

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok