Tajné společnosti a ti, kterým jsme dali důvěru

26.05.2012 18:19

Ondra Procházka

Tajné společnosti se staly součástí lidstva již v dobách, kdy se určitá skupina lidí snažila zaujmout vůdčí pozici ve svém okolí. Začali vznikat společenství, která dokonale plánovala dění a snažila se pozměnit lidské dějiny. Dnes můžeme tvrdit, že díky okolnostem, které se v souvislosti s těmito tajnými spolky děly, se tak nejednou stalo.

Z historie známe nejrůznější bratrstva a řády, jako byly např. Templáři, nebo dodnes přežívající Svobodní zednáři. Já bych se však v tomto článku rád věnoval těm, kteří z velké části ovlivňují politické dění dnes, nebo v minulém století.

V roce 1933 došlo k události, která zahýbala dějinami a lidskou historii dokonale a nezapomenutelně pozměnila. I za sto let se děti ve školách budou učit o nástupu nacistů k moci právě v roce 1933. Mí pravidelní čtenáři jistě vědí, že jsem se alternativnímu výkladu historie nacismu na svém blogu již věnoval, ale v krátkosti vše zde shrnu, jelikož právě 30. a 40. léta minulého století jsou i pro dnešní politiku klíčová. Z mých článků jistě víte, že nacistické špičky se zajímali o „tajné“ vědy a není tedy divu, že v tomto období vznikaly i různé tajné spolky a skupiny. Mezi ty nejznámější patří skupina Thule a Vril. Tyto dvě skupiny byly založeny na esoterice a okultismu a mohli se pyšnit členy, jako byl Rudolf Hess, Heinrich Himmler, Joseph Goebbels, Hermann Göring a možná i samotný vůdce Adolf Hitler. Skupina Thule byla založena v roce 1918 Rudolfem von Sebottendorfem. Původním hlavním symbolem této společnosti byla svastika, která se možná proto stala i „logem“ Hitlerovského nacismu. Název Thule je zřejmě odvozen od bájného Řeky popsaného ostrova Thule (někdy také Tile). Z tohoto ostrova (mimo jiné) měli pocházet Árijci zvaní hyperboreáni (o tomto jsem psal ve svém článku Skutečný stavební kámen konečného řešení). Druhá společnost Vril se také zakládala na tajných vědách, ale jejím hlavním cílem bylo nalezení zázračné síly Vril, která jejímu držiteli zaručovala nesmírnou moc. Zda se se jí nacisté zmocnili, není jisté, stejně tak není jisté, jestli tato síla existuje, ale já pevně věřím, že ano.

Je možné, že podobné společnosti ovlivňují politiku dodnes? Je jisté, že takovéto skupiny stále existují, ale jsou jejími členy i politici, finančníci a další mocní lidé, kteří skrze tato společenství řídí světové dění? Odpověd je jistě ANO, ale pojďme si ukázat jak to tedy je …

V dnešní době jsou nejdůležitější asi čtyři skupiny, o kterých by „běžní lidé“ neměli vědět. Šokující zjištění k nám teprve dorazí, když zjistíme, že v těchto spolcích jsou lidé, které známe z každodenních zpráv z televize.

V krátkosti se jedná o tato tajná společenství:

Skupina Bilderberg – Skupina složená z nejbohatších finančníků a vysoce postavených politiků, jejíž setkání se konají každý rok na různých částech světa a lokalita je vždy utajena. Novinářům a médiím je vstup zakázán.

Bohemian Grove – Tajná pohanská skupina, konající rituály pro boha Molocha. Jmenují se podle lesa, kde tyto rituály probíhají.

Skull and bones  - Spolek vzniklý již v roce 1832 na univerzitě v Yale. Podle některých indicií, se jeho pozdějšími základy staly názory a činnosti nacismu – o to zajímavější jsou jeho členové.

CFR – neboli Rada pro zahraniční vztahy má být oficiálně jakýmsi výzkumným týmem opět bohatých a mocných lidí, později však zjistíme, co jsou doopravdy zač.

Hotel Bilderberg

Nejdřív ke skupině Bilderberg. Je známo, že jejich setkání se konají každý rok, ale místo je dopředu utajované. Těchto setkání se účastní lidé jako Bill Clinton, Hillary Clintonová, šef Googlu, David Rockefeller, Rotschild, nizozemský princ Bernhard, Alžběta II. apod. V roce 2008 se jej v Chantilly ve Virginii účastnil i náš ministr zahraničí Karel Schwarzenberg. Co se na těchto uzavřených setkáních projednává nikdo neví, ale podle uniklých informací se zde mají plánovat a testovat zásadní změny ve světové politice a obchodu. Např. o EU se zde měli bavit už v roce 1982.

Jméno je odvozeno od nizozemského hotelu de Bilderberg, kde proběhlo první setkání v roce 1954. Také se zde měla několikrát projednávat myšlenka NWO – Nový světový řád/pořádek.

 

 

Lidé v hábitech mají být vysoce postavení politici a finančníci

Další ještě více hrozivou skupinou má být Bohemian grove, která se řídí podle staré pohanské kultury a v lese Bohemian grove uctívají boha Molocha. Skupina je známá záhadnými rituály obětováním dítěte (jde jen o simulaci) tomuto bohovi. Velmi cenné informace máme díky novináři Alexy Jonesovi, který se v roce 2000 vloupal na jeden takovýto rituál a natočil tak, jak vysoce postavení lidé a politici v hábitech uctívají tohoto boha. K tomuto všemu se nepřímo přiznal i poradce mnoha amerických prezidentů George Gergen, který se nejspíš těchto rituálů pravidelně účastní. Z fotografií víme, že tam chodili (a chodí) vysoce postavených lidí, mimo jiné i prezidenti Ronald Reagan a Richard Nixon. Existují i názory, že události 11. září 2001 měli být vlastně jedním velkým rituálem.

Fotografie, která neměla spatřit světlo světa. Prezidenti Reagan a Nixon na setkání po rituálu Bohemian Grove

Nejznámější z výše jmenovaných skupin jsou jistě „zkřížené hnáty“ (Skull and bones). Založena byla již v první polovině 19.století, ale dodnes funguje. Vytvořili ji studenti na Yaleské univerzitě a později se stala společností na základech nacismu. Každý nový člen musel projít tvrdou zkouškou, kde například měl pít krev ze starého kalichu a nakonci „příjmacího kurzu“ měli všichni členové zvednout pravou ruku a začít heilovat. O to děsivější je zjištění, že členy SaB jsou Prescott Bush (který podporoval skrz Wall street nacisty a s USA jim pomohl dostat se k moci), George H. W. Bush a dokonce i George W. Bush a druhý prezidentský kandidát John Kerry. Cíle skupiny nejsou známy, ale víme, že se má jednat o převzetí moci na planetě a vytvoření New World Order – Nového světového řádu!

 

 

Oficiálně existující Rada pro zahraniční vztahy se prezentuje jako výzkumný tým složený z politiků a obchodníků, který se zabývá světovou politikou a obchodem. Je náhodou, že se v jejich proslovech více než často hovoří o New World Order?  Členy jsou lidé jako: David Rockefeller, Bill Clinton, Madeleine Albrightová, George Soros, Jack Welch, Condoleezza  Riceová a W. Thomas Johnson.

 

Proč všem těmto lidem jde o vytvoření jednoho celosvětového celku? Proč jsou členy tajných skupin často založených na okultismu a esoterice?

 Shlédněte videa a sílejte je dál, protože vláda by nikdy neměla lhát svým lidem.

Diskusná téma: Tajné společnosti a ti, kterým jsme dali důvěru

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok