Svět se hroutí, nebo mění?

26.05.2012 18:09

Ondra Procházka

Pojďmě vstříc nové dimenzi

Kdo má otevřené oči, vnímá to jistě také. Přírodní a politické zvraty podkopávají židli celému světu. Jaký je účel tohoto dění? Snad, aby se svět postavil na vlastní nohy?

 

Vědci potvrdili, že od 90. let byl každý rok teplejší. S tím souvisí i zvýšenost dříve méně častých klimatických a meteorologických jevů a politický nepokoj s tím jde ruku v ruce, jakoby nás toto dění někam směřovalo.

Každý den slyšíme o politické situaci u nás, u našich sousedů, v Řecku, USA, na blízkém východě, a také silně pociťujeme jaderné ohrožení z KLDR. Ze Slovenska k nám přicházejí neuvěřitelné zprávy o ohromné korupční kauze nazvané Gorila. Zároveň se však objevují lidé, kteří si zacházení se sebou nenechají líbit.

Politickou situaci netřeba komentovat

Dalším problémem je silná nenávist a diskriminace vůči našim spoluobčanským menšinám. Tato diskriminace se týká většinou rasových, nebo jinonázorových menšin – Romů, ale také východních národů, černochů, žen (především Africe) a v neposlední řadě také homosexuálů a lidí různých náboženství.

Kdo z Vás najde Muslima, Roma, Žida a Homosexuála?

유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 유 

Nemůžeš je najít? To proto, že všichni jsme stejní ! -> LIDÉ

Globální problémy nás také směrují na jinou cestu. Rekordní výkyvy počasí se stále více stupňují. Na jednom území jsou extrémní záplavy a jen o pár kilometrů dále zemi sužují plameny a dým. Zemětřesení a následná tsunami devastují už nejen pobřeží, ale zasahují také hluboko do vnitrozemí. Možná podotknete „to se dělo už před sto lety“a já Vám musím dát za pravdu. Takovéto katastrofy znaly již naši praprapradědové, ale zcela jistě tyto jevy nebyly tak běžné jako dnes. Ještě ke konci minulého století se tvrdilo, že zemětřesení o Richterově stupnici 8 a více zasahuje zemi maximálně jednou za deset let. Za posledních deset let jsme jich tu však měli 6.

Globální oteplování je tématem číslo jedna již dlouhá léta. Spousta lidí ho považuje za mýtus moderní doby. Nemusím tu hovořit o tom, jak neustálé pouštění škodlivých látek do ovzduší škodí ozonové vrstvě. Měli bychom tedy dát prostor novým technologiím, chcete-li zeleným. Není pochyb o tom, že tyto technologie existují již od 50. let minulého století. Tyto volné energie by se měly stát vstupní branou do nového světa.

Dalším globálním problémem jsou nemoci. Vždyť každou půl minutu zemře na malárii až pět dětí. Není tu však jen malárie…

Řízení médií

Ten, kdo řídí média má největší moc, ovlivňuje tak informace, které se k lidem dostanou a může je tak plně řídit. Dnes je tedy velký problém rozpoznat to co je pravda a co ne.

…………………………………………………………..

Doba nám přeje a všechno co se děje se má dít. K závěru použiji věty ze svého staršího článku a sice:

Svět bude změněn k lepšímu jen tehdy, kdy se o to sami pokusíme. Tato doba právě nastává a jen mi máme mít zájem na lepší zítřky, protože nikdo nebude dělat práci za nás.

Mike Adams říká: Nalijme si čistého vína – příčina většiny problémů, které právě teď táhnou náš svět ke dnu, je špatná vláda.

Diskusná téma: Svět se hroutí, nebo mění?

chaussures new balance https://www.nabswdallas.com/

RonaldLync | 22.10.2014


Pridať nový príspevok