Sme potomky zločinců ze vzdálené galaxie?

26.05.2012 21:37

Karel Kýr

 

 

Na poli záhad narazíme často na takové krkolomné teorie a hypotézy, že se jeden nestačí divit. A tak jsem se rozhodl, že si také přisadím. Položme si otázku, zda nejsme potomci zločinců z daleké galaxie.


Jak všichni víme, první osadnici Austrálie byli zločinci, které se Velká Británie vyvážela, aby se jich zbavila. Proč by to nebylo možné v kosmickém měřitku? Vysvětlilo by to sklony k násilí, kterými je homo sapiens obdařen, vysvětlovalo by to krutost bohů a Boha ve Starém zákoně.
Představte si, že někde na Plejádách, v Andromédě...prostě to je jedno, byla již před statisíci lety civilizace která byla mnohem vyspělejší než naše. A tak jako v rodině se někdy potomek nevyvede, v této civilizaci se našli lidé, kteří své znalosti a inteligenci využívali ke svému prospěchu. A nezdráhali se použít násilí. A tak jednou galaktické radě došla trpělivost, dotyčné pochytala, ale co s nimi?
Na výspě jedné galaxie je planeta, která je pomalu neobydlená, žijí tam velmi primitvní bytosti,“ řekl někdo z rady.“ Co kdybychom tam delikventy vysadili jen s nejnutnějšími potřebami?“
Stalo se. Šlo o 150 mužů a deset žen. A protože „výsadek“ začal brzy trpět nedostatkem sexu, „bohové sestupovali k lidským dcerám“ a plodili s nimi děti. Aby to bylo možné, geneticky si je upravili. Přinesli lidem nové poznatky, ale také destruktivní geny, které lidstvo provází po celou jeho existenci.
Samozřejmě berte tuto hypotézu s rezervou. Ale setkal jsem se ještě s bláznivějšími teoriemi.
 
 

Diskusná téma: Sme potomky zločinců ze vzdálené galaxie?

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok