Skinwalkerův ranč (UFO ranč)

26.05.2012 22:01

Karel Kýr

 
Skinwalkerův ranč Foto.:  panoramio.com

 

Skinwalker Ranch, též známý jako Sherman Ranch, se nachází na nemovitosti o rozloze 480 akrů(1,9 km2), poblíž Fort Duchesne ve státě Utah. Dochází zde k řadě nadpřirozených úkazů. Je znám hojnými výskytu UFO – proto je také nazýván UFO ranč. Autoři George Knapp a Colm Kelleher v roce 2005 vydali o tomto ranči knihu (Honba za Skinwalker).Mimo UFO zde byly pozorovány zářící koule, bigfoot, kruhy v obilí, aktivity poltergeista. Bylo vyšetřováno cca 100 případů, kdy zmizel nebo byl znetvořen dobytek, byla spatřena velká zvířata s pronikavýma žlutýma očima, které nebylo možné zastřelit, mluví se i o neviditelných objktech, které prý vyzařují destruktivní magnetické pole. Nejvzácnějším úkazem jsou jakési oranžové kruhy, které se občas objevují na západním obzoru. Mnozí záhadologové se domnívají, že jde o okna do paralelních světů.
Samozřejmě, že toto místo zaujalo i seriozní vědce a v letech 1996 – 2006 zde prováděli různé výzkumy, pří kterých v některých případech dokonce zradila technika. Vědci přiopustili, že byli svědky neobvyklých úkazů, ale netuší, co je vyvolává. Jeden z členů výzkumného týmu prohlásil:
„Doufali jsme, že Shermanův ranč bude sloužit jako laboratoř pro výzkum tohoto druhu. Ale věda si s řešením problémů tohoto druhu zatím neví rady.“

 

Diskusná téma: Skinwalkerův ranč (UFO ranč)

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok