Setkání s UFO v italské Cennine z roku 1954

08.12.2012 12:57

   

 

Ráno, 1.11. roku 1954, Rosa Danielli vstala časně, aby se zúčastnila bohoslužby ve městě Cennina v Itálii. Nesla v ruce karafiáty, které měly být umístěny na oltáři vedle Madony Pellegrinské. Pří výletu do města se ubírala pěšinou, která vedla přes pole a houštinami. Šla bosa, aby se vyhnula ušpinění nových bot. Rosa podnikala tento výlet mnohokrát předtím a nikdy neočekávala, že se setká s něčím neobvyklým. Když dorazila doprostřed malé mýtiny, narazila na velmi podivně vypadající loď. Neznámý objekt připomínal do diamantu tvarované „vřeteno“ nebo dva kornoutky zmrzliny připojené k sobě svými širšími konci.

Měřilo to asi 210 cm na výšku a 90 cm na šířku. Podivné plavidlo mělo hnědý, kovově lesklý povrch se třema přistávacíma nohama. Rosa z tohoto plavidla neslyšela žádný zvuk. Viděla výčnělek ve tvaru elipsy, bílé barvy, který byl uprostřed plavidla. Spodní sekce objektu měla otevřený poklop, kde byla vidět dvě sedadla. Udivena tím, čeho byla svědkem, zjistila s překvapením, že se zpoza lodi vynořily dvě malé postavy.

Vypadaly jako lidé, ale byly o velikosti malého dítěte, asi 90 cm. Jejich nosy měly normální tvar, ale jejich horní rty byly ve středu mírně zakřivené. Nakonec bytosti přistoupili k Rose a zdáli se být přátelské. Měly na sobě šedě zbarvenou kombinézu, která sahala až k nohám. Měly také šedivé pláště až na záda a jejich uši byly zakryty dvěma koženě vypadajícími disky, které formovaly primitivní helmu. Měly malý pásek obtočený kolem jejich čela. Ve snaze zahájit nějakou konverzaci s Rosou, používaly tyto bytosti následující nesrozumitelné výrazy: „liu, lai, loi, lau, loi, lai, liu.“

Pak se obě bytosti přiblížily až k Rose, která byla nyní ve stadiu šoku. Náhle jí vytrhly karafiáty z ruky, ale pak jí pár kytek zase vrátily (nechali si pět karafiátů). Následně nato, jakoby zkoumaly biologické složení květin, se během tohoto procesu smály, vhodily zbývající květiny do otevřeného otvoru jejich lodi. Krátce nato tyto malé bytosti zalezly dovnitř lodi a vyndaly nějaké dva malé „balíčky“, které měly kulatý tvar. V tu chvíli se již Rosa úprkem vzdalovala ze scény. Když byla asi tak 90 metrů od lodi, otočila se, ale zjistila, že bytosti a podivné plavidlo záhadně zmizely.

Tento případ podrobně zkoumal již v roce 1972 Jacques Vallee.

 

Michael Shratt, OpenMinds Magazine, 28.10. 2011

 

Překlad: Karel Rašín

 

Diskusná téma: Setkání s UFO v italské Cennine z roku 1954

new balance 420 femme https://www.dmscuba.com/

RonaldLync | 22.10.2014


Pridať nový príspevok