Projekt Moondust – sbírají skutečně Američané “cizí technologie?”

26.05.2012 18:01

Ondra Procházka

Havarovaly na zem skutečně mimozemské letouny?

Z celé škály tajných armádních projektů USA Vám přináším stručný popis jednoho z nich. První impuls k vytvoření tohoto projektu měl způsobit incident v Roswellu v červenci 1947. Je to totiž projekt, který se má zabývat rekonstrukcí mimozemských vraků, které havarovali na území USA.

Podle armádního zpravodaje Miltona Wiliama Coopera mělo na zemi v letech 1947 – 1952 spadnout, nebo nouzově přistát 16 letounů nepozemské výroby. Pokud by projekt  Moondust skutečně existoval, myslím si, že by nebylo vhodnější období na jeho realizaci. Pravým účelem projektu mělo být bezpečné zabavení mimozemských vraků, jejich následná rekonstrukce a použití do armádních a možná i civilních technologií – reverzní inženýrství, neboli zpětné strojírenství. Panují názory, že Moondust, nebo projekt jemu podobný probíhal již od začátku projektu Bluebook. První zmínky o něm však přicházejí až z poloviny 60. let minulého století.

Nejznámější osobou spojenou s tímto projektem je jistý rotný Clifford Stone, který tvrdí, že na projektu Moondust v letech 1969 – 1990 pracoval. Už v jeho dětsví prý u něj kapitán Air Force zpozoroval telepatické schopnosti a dokonce za ním měl pravidelně docházet a prohlubovat jeho zájem v UFO a mimozemšťanech. Stone měl být díky jeho vlohám vycvičen na komunikaci s přeživší posádkou.  Krátce po jeho nástupu do armády mu byl předložen tzv. manuál, kde mělo být popsáno na 57 ras, s kterými může během svě služby přijít do styku. Po jeho vstupu do armády  navštěvoval školení o biologických, nukleárních a chemických válkách a to v Alabamě. Za nedlouho nastoupil do projektu Moondust, kde měl za úkol v případě mimozemské havárie svolat operační tým, který se nejčastěji skládal z 5ti osob. Celou jeho činnost měl sledovat a řídit jakýsi plukovník americké armády.

V některých řípadech nešlo pouze o zásahy na území USA, ale také  na území cizího státu. Tyto „mise“ trvaly až několik týdnů a Stoneova rodina byla většinou informována o tom, že je na služební cestě. Stone také velice přesně popisoval některé detaily např: Když šel do akce, vzal svou služební tašku DA-50, rozloučil se s rodinou, protože prý nikdy nebylo jisté, zda se ještě někdy uvidí. A jak sám říká, existují totiž případy, odkud se lidé nevracejí.

Podle Stoneových popisů, mělo letectvo několik týmů, kterým se říkalo „Blue Fly“ (modrá moucha). Tyto týmy se většinou skládaly z 5 – 20 lidí a jejich úkol byl co nejrychleji zabavit mimozemský materiál a eventuelně posbírat nové technologie. Tyto týmy byly kolikrát posílány s předstihem a Stone na místo dorazil až po jejich příjezdu. Každý byl prý vybaven zbraní, takže Stoneova práce pokud přijel pozdě byla často zbytečná.

Stone se podle jeho slov setkal s mnoha rasami. Podle něj existuje velká řada tzv. šedých, ale v armádě jim tak prý neříkali. Tato rasa u níž někteří jedinci byli vysocí zhruba 150 cm a někteří naopak až 250cm měla velké anatomické nesrovnalosti, jako by se jednalo o „nepovedený produkt“. Často se měl setkávat i s bytostmi velice podobným lidem. Všechny bytosti z Manuálu však prý byly humanoidní a američtí vládní vědci se snažili přijít na to proč, odpovědi se však nedohledali.

Stone dále tvrdí, že některé bytosti byly k lidem z cela benevolentní, ale naopak další (nejčastěji právě šedí) občas vykazovali silnou agresivitu. Za svá dlouhá léta v armádě však nabyl přesvědčení, že se téměř ve všech případech jednalo o bytosti, které mají svou kulturu, filozofii, lásky, sympatie a antipate.

Sehnal jsem i dva dokumenty, které se  projektu Moondust týkají: 

1. dokument o projektu Moondust

2.dokument o projektu Moondust

Čerpáno z: 
https://www.sacred-texts.com/ufo/moondust.htm
https://ufology.wikia.com/wiki/Clifford_Stone

Diskusná téma: Projekt Moondust – sbírají skutečně Američané “cizí technologie?”

Parajumpers,Parajumpers salg Norge https://www.annmartinbowler.net/

RonaldLync | 22.10.2014


Pridať nový príspevok