Oznámení o založení klubu Moravia

26.05.2012 18:24

Ondra Procházka

Vážení přátelé a příznivci ufologie a záhadologie. S velkou radostí Vám oznamuji založení nového ufologicko-záhadologicky zaměřeného klubu. Náš klub se bude zaobírat ufologickými a dalšími záhadami na území naší republiky. Náš cíl bude jednoduchý – shromáždit a zveřejňovat případy, kdy se svědkové setkali s jevy, které běžná logika neobjasňuje.

 

Poučíme se z chyb předchozích a zaniklých klubů a UFO klubů tak, abychom vytvořili síť badatelů a příznivců záhad, kteří mezi sebou budou komunikovat a sdílet informace. Pokusíme se též o zvýšení informovanosti v oblastech, kde zatím zůstával jen posměch. Toto vše budou dělat obyčejní lidé, jako jste vy, nebo já. Nikdo už nebude rozhodovat o tom, co se veřejnost dozví a co ne. Všichni si informace vyberou tak, aby si udělali svůj vlastní názor.

Doufáme, že máme dobře nakročeno, jelikož máme kontakty se světovými odborníky na jak ufologická tak paranormální témata. Máme také evidenci o hraničních jevech z první ruky přímo od svědků těchto událostí.

Možná nás chápete jak jeden z dalších  klubů řešících silnou vazbu mezi členy, ale musím Vás uvést v omyl. Zavádíme zcela nový typ sdružení badatelů a lidí stejných zájmů v České republice. Hybné hnutí klubu se sice bude skládat z několika a“pevných“ členů, kteří budou informace přijímat a následně zveřejňovat, ale zbytek bude tvořen čistě lidmi, kteří mají vlastní zážitky, či chtějí spolupracovat na našem projektu „zpopularizování záhadologických skutečnosti v ČR“. Tito lidé budou přímo napojeni na členy, a pokud sami zaznamenají jakýkoliv neobvyklý jev, budou o něm informovat centrální mozek klubu Moravia. Většinová část klubu se tedy bude skládat z jakýchsi spolupracovníku a spolusouputníků.

Pro tento nový typ „vedení klubu“ jsme se rozhodli z pohledu historie českých UFO klubů apod. Jakékoliv snahy o udržení zcela vyhraněného spolku se ukázaly jako chybné a v realitě dlouhou dobu nefungovaly. Nastolíme tedy „novou éru“ volného členství, které bude založeno jen na dobrovolné spolupráci.

Chcete-li se podílet na chodu klubu a publikovat tak své zážitky, nebo Vámi zjištěné skutečnosti, obraťte se právě na náš klub a my slíbíme, že Vaše zpráva bude zveřejněna tak, jak jste ji zaslal/a aniž by bylo změněno jakékoliv písmeno.

Pravda je za dveřmi, stačí jen chytnou za kliku.

Ondřej Procházka

 

https://klubmoravia.wordpress.com/

Budeme rádi, když s námi navážete spolupráci a zašlete nám Vaše neobvyklé zážitky …

Diskusná téma: Oznámení o založení klubu Moravia

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok