O budoucnosti lidstva a tajemství "J - RODS" v unikátním rozhovoru s dr. Burischem

24.10.2012 09:02


Jaroslav Chvátal

        Vážení přátelé a příznivci nezávislého internetového magazínu Matrix-2001 nyní poprvé v této reportáži budete mít možnost vstoupit na půdu exkluzivního rozhovoru se špičkovým světovým mikrobiologem dr. Danem Burischem. Tento dialog byl realizován v červnu roku 2006 ve městě Las Vegas. S panem Burischem hovoří známý moderátor Kerry Cassidy. Rozhovor je poměrně dlouhý a proto bude rozdělen do několika částí. Jak asi sami víte pracoval dr. Dan Burisch pro zájmy americké vlády za těch nejpřísněji střežených podmínek jako odborník na mimozemské formy života. V jisté fázi své práce v rámci „Projektu Lotos“ ale pochopil, že tato cesta neslouží lidem a vůbec civilizaci této planety, ale upřednostňuje zájmy jistých organizací a jednotlivců, kteří jsou rozhodnuti do posledního dechu před veřejností tajit celou sérii velmi zásadních skutečností, které jsou o to více důležité, že se mnohé z nich zcela přímo dotýkají událostí spojených s rokem 2012. Osobně jsem přesvědčen, že následující série reportáží spojená s tímto rozhovorem bude pro mnohé z čtenářů Matrixu velmi podnětným materiálem.

 

Kerry Cassidy (dále jen „K“): Dobrý den milí diváci, dobrý den pane doktore. Jsem velmi potěšen, že mohu vést tento rozhovor s vámi.

Dan Bursich (dále jen „D“): No vidíte ani jsem se pořádně nepředstavil, ale vy jste to udělal za mne, takže díky.

 

K: Víte, byl bych velmi rád, kdybyste v úvodu přece jen o sobě našim posluchačům sdělil pár slov.

D: Dobře, vynechám ale všechny ty lechtivé kauzy, které o mne panují (smích)

 

K: Uh huh

D: Takže ještě jednou, jmenuji se dr. Dan Burisch a jsem mikrobiolog…… tedy v poslední době jaksi vysloužilý i když se v rámci okolností snažím pracovat dál. Byl jsem především zainteresován jako specialista a odborný pracovník do výzkumu v rámci „Projektu Lotos“. V podstatě 20 let jsem něco jako v důchodu, ale pracoval jsem také uvnitř aktivity známé jako „Majestic“ a také v „Projektu Aquarius“, ale nejvíce se o mne mluví právě v souvislosti s „Projektem Lotos“ a mimozemskou inteligencí, které se říkalo „J – Rod“. Kontakt s touto inteligencí v rámci výše uvedeného projektu probíhal výhradně v oblasti známé jako „S-4“. Když „Projekt Lotos“ skončil stal se východiskem pro aktivitu ke které došlo před několika lety a které je definována krycím názvem „Konference T-9“.

   

Tajemství „Konference T-9“

 K: Pojďme tedy hned k věci. Co je to „Konference T-9“?

D: Víte zhruba od padesátých let 20. stol. došlo k sérii velmi silných a zásadních vzájemných kontaktů s mimozemských životem přímo tady na naší planetě. Výsledkem těchto kontaktů byla série vzájemných úmluv, které se týkaly především budoucnosti lidské bytosti. Oni jsou cestovatelé v čase…. a oni tam byli. Oni znají naší budoucnost….. na rozdíl od nás. Velká většina kontaktů mezi „Nimi“ a „Námi“ probíhala na několika vojenských základnách v Novém Mexiku. Velké většiny těchto setkání v osmdesátých letech 20. stol. jsem byl osobně přítomen.

 

K: Kolik mimozemských inteligencí bylo těchto setkání přítomných?

D: Někdy dva, čtyři, ale i šest, ale vždy to bylo na omezenou dobu. Jako kdyby byly průchozí skrze naší realitu.

 

K: Jak to?

D: Oni jsou neschopni pobývat delší dobu v prostředí naší atmosféry. A k tomu aby komunikace mohla probíhat nemohli použít standardní ochranné prostředky.

 

K: Aha, chápu.

D: Problém je tedy naše současné atmosféra. Oni, jak bych vám to sdělil, jsou jistou alternativou našeho lidstva v budoucnosti, jehož zástupci přišli v čase zpět sem do naší reality nám sdělit cosi velmi, velmi důležitého. Oni jsou tedy přizpůsobeni atmosféře v jejich časovém kontinuu přičemž naše fyzikální podmínky jim dělají velké problémy. Takže používají takové velmi zajímavé systémy realitního průniku sem k nám, tak aby mohli s námi hovořit.

 

K: Hmm, takže tyto entity pokud to dobře chápu byli pomocí zvláštního technického zařízení jež umožňovalo realitní ztělesnění jejich „JÁ“ v našem časoprostoru na „Konferenci T-9“, která proběhla před rokem. Říkám to správně?

D: V podstatě ano, až na to, že ona konference proběhla před několika lety.

 

K: Předpokládám, že někdy v době fungování „Projektu Lotos“

D: Achhhh, konference proběhla v období mezi roky 2003 – 2004. Uff.

 

K: Omlouvám se….

D: Proběhla v letech 2003 – 2004.

 

K: A tam se diskutovalo o „Projektu Lotos“?

D: Svým způsobem ano. Uvnitř „Konference T-9“ totiž souběžně probíhala aktivita, která je v tajných materiálech známá jako „P+45000 groups J-Rods“. Oni po nás chtěli jisté kódy z „Projektu Lotos“, které by se přidaly do smluvních ujednání, tak aby je mohly používat v rámci jejich vlastních pokusů za účelem odstranění a nebo alespoň zmírnění jejich zvláštního nervového onemocnění.

 

K: No to je senzační!!

D: Mne to moc senzační nepřijde. Oni ty specifické kódové mikrobiologické nástroje chtěli použít.

 

K: Takže znali jejich potencionální hodnotu.

D: Samozřejmě.

 

K: Zkuste trochu více rozvinout…

D: Já jsem byl od samého počátku přesvědčen o tom, že onen mikrobiologický faktor by neměl být použit k žádnému konkrétnímu  účelu. Je to záležitost přirozeného biologického systému, která byla vložená na příslušné místo řekněme třeba – Bohem. Tato věc nikdy nemůže být kontrolována resp. manipulována lidstvem…

 

K: Chcete říci spíše mimozemskou inteligencí,

D: Dobře, ale už jsem to naznačil. Oni jsou lidé.

 

K: Vy si děláte srandu….

D: Oni jsou lidé …..

 

K: Tak to je trochu silná káva. Tohle budete muset dr. Burischi ovšem vysvětlit.

D: Chápu jak vám, a nebo divákům asi je, ale znovu musím konstatovat, že Oni jsou lidské bytosti. I když přiznávám silně odlišného fyzikálního charakteru. Musíme tu brát v potaz faktor evolučního časového potenciálu. Když hovoříme o Nich, dotýkáme se daleké budoucnosti. A stejně tak se můžete podívat do evoluční historie. V tom případě na této konferenci proti nám budou sedět neandrtálci, ale znovu ve své podstatě hovoříme o lidské bytosti.

 

K: Tak nyní bychom si to měli uspořádat. Pane doktore, můžete prosím ještě jednou uvést některé základní informace na pravou míru.

D: Ale jistě. V podstatě pracujeme se třemi liniemi mimozemských humanoidů. Registrujeme lidské typy mimozemských v současnosti. Pak máme časové pásmu „T-2“, které se nachází zhruba 45 000 let v budoucnosti od naší přítomnosti. Z tohoto pásma se s námi kontaktovali dva zástupci. Nakonec registrujeme časové pásmu „T-3“, které se nachází zhruba 52 000 let v budoucnosti od naší přítomnosti. Z časového pásma "T-2" a "T-3" jsme byli v pracovním kontaktu také se dvěmi zástupci. Ti jsou známí jako „J-Rods“ s anatomickou konfigurací bytostí, které jsou u veřejnosti známé jako „Greys“.

 

K: Výborně....

D: No moment. To ještě není všechno. Z časového kontinua + 52 000 let máme mimo Greys ještě kontakt s humanoidní inteligencí z Orionu, které v různých světových ufologických kruzích jsou známí jako „Nordická rasa“ a nebo také jako „Talls“. Ti vypadají více lidsky. (Úsměv).

 

K: Aha…. Víte o tom, že budu mít na vás velké množství otázek? Třeba se má za to, že právě ti Greys jsou z oblasti Orionu, a nebo počkejte… hovoří se i o jakýchsi reptiliánech z této oblasti.

D: Jsem tu od toho abych vám na všechny otázky dal odpověď. Víte ono je to o to složitější, že se toho někdy napovídá příliš mnoho. Pak mají lidé mnoho informací z nichž většina je více či méně (v tom lepším případě zkreslená). Bohužel…..

D: O Greys a Talls budu ještě ze široka hovořit. S faktorem plazovců se to má tak, že jde o nepřesné pojmenování faktoru, který se nachází přímo uvnitř naší společnosti. A prosím rozhodně nemám potřebu věnovat se negativní konotaci jistých příběhů lidské historie a nebo současnosti. Na všechno ještě přijde řada s patřičným vysvětlením. Začnu hned v mém následujícím vstupu a pozornost chci také věnovat tomu, čemu se říká „prostoročasové portály“, „červí díry“ (wormholes).

 


(c)2006 dr. Dan Burisch

(c)2007 Translation: Alhambra

 


WWW.MATRIX-2001.CZ
Článek ID: 2273   |   Datum: 24.9.2007 14:23:53

Diskusná téma: O budoucnosti lidstva a tajemství "J - RODS" v unikátním rozhovoru s dr. Burischem

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok