Nezbytnost duchovního rozhledu v otázce mimozemských civilizací

07.06.2012 15:21

Jan Frolík

 

Na světě existuje mnoho institucí  a nejrůznějších badatelů, zabývající se otázkou mimozemských aktivit případně vůbec jejich existencí. To, co většině těchto skupin chybí, je nikoliv seriózní zkoumání, ale vnesení spirituálního rozměru do této problematiky. Drtivá většina lidí, která se snaží razit duchovní cestu, se s mimozemšťany dřív nebo později potká. Problém nevědomosti a palčivé nedůvěry mají lidé, kteří se ještě stále zdráhají nastoupit cestu ducha- pomyslnou syntézu rozumu a citu a nastolit do svých životů zklidnění. Přiznejme si, že v dnešní době to není vůbec jednoduché. Nicméně tato cesta je cestou ke svobodě- k lepší a zdravější společnosti.  Pokud budeme mimozemšťany zkoumat optikou dnešního vědce, budeme stále pátrat a bazírovat na fyzických důkazech, budeme donekonečna evidovat případy svědků, analyzovat fotografie, dohadovat se o pravosti agrosymbolů atd., kam si myslíme, že to může vést? Právě tento způsob zkoumání, který čile praktikovali nejrůznější dezinformátoři, včetně projektu Záře (oficiální organizace kooperující s armádou shromažďující materiály o UFO, která byla nedávno odhalená českou Exopolitikou jako infiltrovaná na tamějších nejvyšších místech viz: https://www.exopolitika.cz/news/vykukove-ceske-ufologie-aneb-badatelska-romantika-v-armade-a-statni-sprave/ ), se ukázal jako naprosto neúčinný a za 60 let neschopný jakékoliv progrese.

 

Neříkám, že tato metoda je od základu špatná nebo se snad případy neměly evidovat, ale přiznejme si, že je na čase začít opravdu navazovat kontakty, začít spolupracovat s těmito entitami, humanoidy a nejrůznějšími dalšími bytostmi. Nemá už dál cenu přesvědčovat skeptickou veřejnost a utvrzovat lidi otevřené k tomuto fenoménu. Pokud má někdo v hlavě jakýsi filtr, ani ten nejsilnější fyzický důkaz ho nepřesvědčí o něčem, co mu filtr nepustí dál. To může dokázat pouze osobní zkušenost a ta, jak pevně věřím, čeká brzy na každého skeptika. Proto opusťme už tuto neúčinnou metodu evidencí a pozorování, vždyť většina lidí, kteří věří, věří proto, jelikož se nějakým způsobem napojili na tyto kosmické přátele a ať už o tom vědí nebo ne, tak s nimi kooperují. Já osobně už nepotřebuji žádné další důkazy v podobě fyzických stop, rozborů materiálů a fotek, výpovědí pilotů a bývalých armádních činitelů. Ze všeho pak vzniká jedna velká mazanice, galimatyáš, ve kterém se téměř není možné vyznat. Přátelé, čas se krátí. Oni přijdou a kdo o nich nic neví, kdo se spoléhá na to, že mu média řeknou co a jak dělat, jak se chovat, ten bude ve velkém srabu. Já sám jsem měl několik snů, které mě přímo připravovali na blížící se kontakt. Naprosto reálně a živě jsem viděl létající disky, lidi včetně mě mizející na paluby lodí pomocí světelných paprsků, a to vše jsem prožíval s maximální intenzitou. A nejsem zdaleka sám. Kolega Ladislav Zelinka zdokumentoval desítky snů od přátel s velmi podobnou tématikou, a jsem přesvědčen, že lidé po celém světě v noci sní o mimozemském kontaktu. Zkuste se schválně zeptat ve svém okolí.

 

Přestaňme už oddělovat spiritualitu, esoteriku, náboženství, biostyly, ufologii a zkusme spojit všechno dohromady- že to nejde? První krásnou vlaštovkou syntézy těchto fenoménů byl mezinárodní exopolitický kongres- Mimozemšťané a rok 2012 v Praze na Vltavské začátkem května. Hlavní organizátor, režisér a duchovní hledač, Igor Chaun, dokázal spojit exopolitickou „faktičnost“ (připomínám, že i já jsem členem exopolitiky a v žádném případě nesnižuji její práci) s duchovním rozměrem a přírodním náboženstvím z daleké Amazonie zahrnující v sobě i prvky křesťanství. Celá akce se nesla v duchu společného sdílení pozitivních hodnot, které neseme všichni v sobě a informací, běžně se neobjevující v mainstreamu. Vystupující byli nejrůznějšího zaměření přes zakladatele světové exopolitiky  Michaela Sallu (který ovšem neřekl pro zasvěcenější vůbec nic nového, pouze zrekapituloval již známou historii UFO a světové politiky- pro mě osobně asi jediné zklamání kongresu) až po architekta odpadu Reynoldse či spirituální andělský zpěv půvabné Vietnamky Thu- ien. Přesně v tomto duchu s ještě větším apelem na osobní duchovní růst se podle mého názoru musíme vydat v otázce kosmických inteligencí.

 

My všichni co již v této otázce nepochybujeme, se musíme spojit v podobných intencích jako na vydařeném kongresu a společně se začít připravovat na nastávající kontakt. Musíme mít na paměti, že oni nemohou dělat nic za nás a stejně tak jako naši duchovní průvodci musí čekat na naše vzpomenutí si a prosbu o kontakt směrem k nim, i my musíme udělat první krok, dokud máme čas. Přestaňme řešit jejich motivace, důležitá je naše motivace. Tam venku jsou neskutečně krásné a laskavé bytosti, které máme schopnost k sobě přitáhnout typem našeho přesvědčení a vnitřního hledání. Jako nejlepší místo, kde bych se rád pokusil o kontakt, a kam bych vás všechny, co si tyto řádky přečtou, pozval, se mi jeví rodiště fantastických poselství v podobě agrosymbolů- Jižní Anglie.

 

S přáteli se tam chystáme od 14. Července.  Samozřejmě není podmínkou jet do Anglie, ale domnívám se, že tam se odehraje poslední tah temných sil, poslední prověrka nás lidí před konečným „lámání chleba“.  Právě v místě zbrázděném tolika poselstvími se možná odehraje jeden s posledních tahů kabalistické elity. Rád bych, abychom začali „nasávat“ informace přímo ze Zdroje, abychom se všichni podobně smýšlející spojili a dýchali pro změnu a návrat ke skutečným hodnotám jako jeden. Ještě není pozdě.

 

Pro případné zájemce na agrosymboly v Anglii, prosím pište na mail: froldas@seznam.cz nebo tel: 739305496 (do konce měsíce bychom si už rádi objednali letenky, které jsou teď okolo 1500 zpáteční)

Díky

Diskusná téma: Nezbytnost duchovního rozhledu v otázce mimozemských civilizací

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok