Navštívili Aborigince mimozemšťané Wondina ?

25.05.2012 21:41

Ondra Procházka

Šedivák - posel Wondina ?

Na severozápadě Austrálie se nachází známé pohoří Kimberley. Proslavilo se díky petroglyfům, které z velké části zobrazují mimozemšťanům podobné bytosti.

Na Kimberleyských skalách pozorujeme téměř  na každém kroku postavy s brýlemi, nebo nezvykle velkýma očima, paprsky okolo hlavy, oblečeny do těsných kombinéz. Tyto malby jsou až 5 tisíce let staré. Austrálci těmto bytostem říkají Wondina, což znamená mateřská bohyně. Příchod Wondinů byl zpravidla doprovázen hromy, dýmem a blesky – od tud i tzv. tvůrci blesků a hromů.

Zajímavá událost se v oblasti Kimberley stala v říjnu 1940. Pilot Hans Bertram musel v této lokalitě nouzově přistát. Domorodci ho nechali na živu z jednoho prostého důvodu – měl letecké brýle s koženým okrajem. Aboriginci ho zkrátka považovali za posla Wondin.

Jak je možné, že se aboriginci nazývaná civiliazce Wondina tak nápadně podobá dnešnímu popisu tzv. šedých ?

Zachytili i jiné kultury podobné bytosti ? ANO !

Přes Indický oceán vede z Kimberley velice dlouhá cesta, ale i přes to byly téměř totožné bytosti nalezeny v Alžírské saharské oblasti Tassili. Oblast známá malbami zvířat se může chlubit kulohlavými bytostmi, nápadně připomínající tvory, s kterými se kdysi setkali Aboroginci. Malby v Tassili jsou staré až 6000 let př. n. l.

V případě druhého obrázku je za bytostí vidět letící těleso diskovitého tvaru, nejspíš proto, aby byl jasný původ tohoto starověkého astronauta.

Jeskynní malby bytostí z Tassili

Další Wondin ?

Další fascinující nález pochází z Kievu. Opět znázorňuje postavu (až robotického vzhledu) s kulatou hlavou, avšak v tomto případě se jedná o sošku vyrobenou v období 4000 – 700 let. př. n. l.

Kievský robot

Téměř stejné bytosti nacházíme i na malbách v Barierovém kaňonu v Utahu. Postavy s velkýma očima a kulatými hlavami se tyčí do výšky až pěti metrů. Malby odpovídají období až 7000 let př. n. l.

Malby v Utahu

Bytosti nosící helmy s anténami ?

Co když se Aboriginové setkávají s Wondin dodnes? Někteří domorodci tvrdí, že je unáší  civilizace plazích bytostí. (viz. https://www.exopolitika.cz/news/byla-na-australskych-domorodcich-provadena-mimozemska-chirurgie-/)

Všechny tyto nálezy se dají považovat za nevědecký důkaz toho, že jsme tu nebyly, nejsme a ani nebudeme sami.

Diskusná téma: Navštívili Aborigince mimozemšťané Wondina ?

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok