Na piktogramy s rozumem!

08.08.2013 18:35

V posledních týdnech se objevilo na území Česka několik zajímavých piktogramů, které nadšená výzkumnice Tonička Plíšková označila okamžitě za dílo mimozemšťanů. (Fotografie a video na našem webu a stránkách pí Plíškové.)

Pokud si pozorně prohlédnete snímky z piktogramů, všechny vypovídají o mechanickém položení stébel za pomoci nejrůznějších pomůcek. Jejich jednoduchost odpovídá také pravděpodobnějšímu zhotovení žertovnými "circlemakery"

Jsem hluboce přesvědčen o tom, že se nejedná ve všech případech o dílo mimozemšťanů, ale dobrý vtip pozemšťanů. K tomu, abychom mohli jednoznačně prokázat, kdo piktogramy zhotovil, chybí:

1) Originální videozáznam vzniku obrazců, včetně záznamu UFO nebo jiného zařízení.

2) Fyzikální a chemický rozbor obilí a zeminy, prokazující anomální změny, způsobené vlivem např. mikrovlného záření.

3) Vliv obrazců na tělo a psychiku člověka, prokazatelně změřený lékařskými přístroji.

Pokud se při posuzování obrazců budeme řídit pouze domněnkami nadšenců, kteří vidí ve všem mimozemšťany, nikdy nenalezneme skutečný význam piktogramů, kde lze dokázat, že není v lidských silách je vytvořit během krátké doby a v noci. Zároveň je třeba odpovědět na otázky:

- Co nám chtějí mimozemšťané sdělit za pomoci piktogramů, když jednodušší by bylo využít jakékoli naše masmédium (tisk, rozhlas, televize, internet)?

- Není význam piktogramů zcela jiný, který nelze vyjádřit jinak, než graficky?

- Čemu se piktogramy nejvíce podobají? (Obrazy, grafiky, léčivé obrazy, automatická kresba, vyjádření přírodních zákonů atd.)

- Zajímá se o piktogramy armáda nebo věda?

- Proč někdo dělá piktogramy, když existuje bezpočet videí a fotografií UFO, včetně svědectví odpovědných pozorovatelů? (Piloti, astronauti)

Pokud na tyto otázky dokáže nadšená pí Plíšková odpovědět, třeba změním svůj názor na její dosavadní výplody....

Mgr. Jan Pavlík, 08. 08. 2013

 

Späť

Diskusná téma: Na piktogramy s rozumem!

Dátum 13.08.2014

Vložil Svobodný zednář

Titulok Naše symboly

Odpovedať

Ano, jako svobodný zednář vám mohu potvrdit, že neděláme po nocích nic jiného než, že za chalupou staré Bůažkové sešlapáváme obilí do obrazců. Od 13. stupně mají někteří bratři provázek a od 22. (tolik je písmen hebrejské abecedy) k tomu dostaneme i vyšší level. Tajemný kom-bajn.

Dátum 13.07.2014

Vložil Richard Roháč

Titulok symboly

Odpovedať

Vela obrazov v obyli obsahuju bežné symboly Illuminatov a slobodomurarov. Co ked tie kruhy su robene tajnymi spolocenstvami?

Dátum 27.01.2014

Vložil Tonička Plíšková

Titulok Na piktogramy s logikou pane Pavlík!!!

Odpovedať

V ČR máme stejné anomálie v obrazcích jako v Anglii a USA - v obrazcích jste nikdy nebyl, na www.kruhy-v obili.cz též ne, čerpejte informace zde: https://pliskova.blog.idnes.cz/c/391905/Kruhy-v-obili-jak-vznikaji.html
Jen hlupáci píší o tom, co neznají!

Dátum 17.01.2014

Vložil Bruna

Titulok QR codes

Odpovedať

Docela se těším na prezentaci mimozemské civilizace v podobě QR piktogramu. Už to někdo v Kalifornii (?) vytvořil na louce za svou farmou, ale jen jako reklamu na svoje rajčata. Jsem zvědav na to kryptologické běsnění, nebude-li to QRc sdělení v nějakém obvyklém, případně bude-li v právě nově vymyšleném šifrování. WOW! Zdravím QR fandy - Honza. brujan@tiscali.cz