Konspirace Hollow Earth: Je naše planeta dutá ?

25.05.2012 21:28

Ondra Procházka

.

S informacemi vedoucími k názoru, že planeta Země je ve skutečnosti dutá, se setkáváme nejen u mnoha konspiračních teorií, ale i u domorodců v Jižní Americe a Africe.Tento článek a web, je však orientovaný na UFOlogii a Konspirace, tak si pojďmě přiblížit některé konspirační teorie….

 

Jedna teorie říká, že v podzemí (dutém prostoru) dodnes přežívají potomci Atlanťanů, ba dokonce Atlanťané, kteří se do podzemí přestěhovali poté co zanikl jejich kontinet Atlantida.Vchody do této podzemní země mají být rozmístěny strategicky a v jejich okolí se prý v pravidelných intervalech mají objevovat UFO.

Podle zastánců této teorie je tam dokonalé životní prostředí řízené „centrálním sluncem“, které způsobuje polární záři na severním a jižním pólu, kde mají zároveň být velké podzemní vstupy.

Dostali se nacisté do "středu země" ?

Jiní lidé tvrdí, že pod zemí mají své základny nacisté, kteří se sem pro změnu  nastěhovali před pádem Třetí říše a UFO pozorovaná na povrchu jsou výsledky projektů Haunebu.Do podzemí se měly dostat v Antarktidě, kde měli nacisté rozsáhlá území známá jako Neuschwabenland.Konspirátoři si myslí, že nacisté plánují útok proti povrchu a chtějí tak docílit Hitlerova plánu o vyhubení lidí, kteří neodpovídají Árijskému ideálu.

O něco pravděpodobnější  se zdá, avšak podobně „šílená“ teorie o tom, že se „vnitřek “ země stal útočištěm mimozemšťanů, kteří tam mají své základny a pravidelně se napojují na světovou elitu.

A co mimozemšťané ?

Vchody do této země mají být moderní technologií skrývány, aby na ně veřejnost nepřišla skrz satelitové snímky.

Za nejznámějšího badatele hledajícího dutou zemi se považuje plk. Percy Fawcett, který v Amazonii hledal vstup do podzemní říše Agharta.Dokonce se mu podle jeho deníků podařilo navázat vztahy s amazonskými indiány Morcegos, kteří ještě dnes nejsou dokonale popsáni.Plk.Fawcett se z Amazonie už nikdy nevrátil.

podzemní říše Agharta

 

 

 

Diskusná téma: Konspirace Hollow Earth: Je naše planeta dutá ?

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok