Karel Rašín

16.05.2013 20:18

Kto je Karel Rašín?

Je vedúci predstaviteľ Českej exopolitiky.

Čo je exopolitika?

Exopolitika je studium klíčových jedinců, politických hráčů, institucí a procesů spojených s jevem UFO a mimozemskou hypotézou. Je to studium politických procesů a vládnutí v mezihvězdné společnosti. Exopolitika  je založena na pochopení toho, že Země byla navštívena mnoha vyspělými mimozemskými rasami s rozmanitými druhy motivací, programů a etiky. Dynamika tohoto vzájemného působení mezi mimozemskými rasami a pozemšťany je předmětem zkoumání exopolitiky.Viac na: https://www.exopolitika.cz/

 

Ján:

Zdravím Vás
Chcel by som sa opýtať čo by som mal robiť v prípade že mám vedomosti o tom ako zostrojiť antigravitačné zariadenie. Ďakujem

vvxpeterxvv:

mali ste niekedy vy osobnu skusenost s ufo

K.Rašín:

Jen jednou. V roce 1982 na Slapech, na chatě jedné známé jsme z okna v podvečer pozorovali divnou stříbrnou kouli nad vrcholky stromů, která měla dost nestandardní pohyb, jakého není ani dnes schopno žádné letadlo ani vrtulník. Bylo to bez zvuku, doba pozorování 10 minut. Objevilo se to pomalu, jako by to připlavalo, ale zmizelo to, jako když zhasnete světlo. Chvíli to stálo, pak pomalu doprava, doleva, nahoru, dolu, šikmo vzhůru, zase dolů....takhle to něco "zkoumalo."

stalker:
mate nejaku vedomost o tom ze ceska a slovenska vlada utajuje informacie o ufo?
 
K.Rašín:

Takovou informaci mám, ale jen z ČR. Přestože nám armáda, letectvo, archivy apod, tvrdí, že nic nemají a nikdy nic neměli, svědecké výpovědi z řad letců a vojáků hovoří o opaku. Pokud Vám jde o to, kde to vězí, pak je to zde: armádní rozvědka a civilní rozvědka. Ministr obrany, prezident, velitel protivzdušné obrany jsou postavy, které se o těchto věcech neinformují. Tohle má na starost skrytý odbor, jejichž agenti nemusejí mít vysoké hodnosti.

DEBORA:

Ako vnímate Billa Meiera?

K.Rašín

Billyho vnímám jako pravého kontaktéra. Potíž je pouze v tom, že jeho Plejáďané mu v mnoha věcech účelově lžou a on to po nich opakuje ostaními. Tím vznikla skupina FIGU se znaky sekty. Hodnotné je duchovní učení, které mu předávají.

varan:

co viete o Dulce Papers ?

K.Rašín:

Tuto knihu vlastním a četl jsem jí, i když její obsah je velmi náročný a neuvěřitelně hutný. Je to kniha nabytá informacemi a má, podle mne, velkou informační hodnotu. Napsal jí člověk, který držel svou totožnost dlouho v utajení.

Peth:

zdravím čo všetko chysta ceska exopolitika v najblizsom obdobi

K.Rašín:

pokud jde o akce, tak těch momentálně není tolik. Jde o několik přednášek a plánovaný výjezd k Ostravě za zajímavým případem.
Jinak exopolitika chystá velkou změnu v prezentaci svého webu.

Sareth:

Ahoj Karle. Aký máš názor na archeoastronautickou teorii?

K.Rašín:

Domnívám se, že tato teorie je velmi pravděpodobná. Dokonce bych řekl, že je vlastně prokázána. Pokud zvážíte množství nesrovnalostí z naší historie a jasných náznaků na nejrůznějších starých obrazech, rytinách atd., vyprávění starých civilizací - tohle nelze dále přecházet jako jen nějaký mýtus.

Jozef:

Dobrý večer, chcel by som sa spýtať, aký máte názor na to čo sa tam deje, či je pravda, že sú tam plyny,alebo je to mimozemská civilizácia
za odpoveď ďakujem

K.Rašín

S Bermudským trojúhelníkem je to trochu složité. Je mnoho teorií. Záleží na tom, k jaké se prostě přikloníte vy. Teorie o plynech mě nepřasvědčily. Že by mohlo jít o bránu do vesmíru způsobenou neslavným a nezdařilým pokusem zneviditelnit křižník Eldridge v roce 1943 ve Filadelfii, který se zcela zvrtnul kontrole, kdy křižník sice zmizel, ale přenesl se v čase na zcela jiné místo a za několik minut se vrátil se zbídačelou posádkou a zanechal po sobě "díru" do vesmíru mě přijde pravděpodobnější.

 

Diskusná téma: Karel Rašín

Ahoj

osoba | 01.09.2013

Mám kompletně zpracovaný systém, jak docházelo ke změnám ve sluneční soustavě včetně návštěv mimozemšťanů na planetě Zemi a ničení planet. Ještě letos v r. 2013 by měla o tom vyjít kniha. Ta je v etapě poslední textové kontroly. Proto mám čas se podívat na internet, co se v tomto oboru děje a objevil jsem Karla Rašína. Rád bych se s ním setkal osobně

Pridať nový príspevok