Japan Air 1628: Incident, kdy UFO pronásledovalo dopravní letadlo

26.05.2012 17:46

Ondra Procházka

Kenju Terauchi - kapitán letu 1628

Dnes Vám přináším jedno z nejdoloženějších pozorování UFO. Let 1628 japonských aerolinií probíhal celou cestu poklidně, ale nad Aljaškou se vše mělo změnit.

 

17.11.1986  boeing 747 přelétal nad Aljaškou, když v 17:11 piloti spatřili na 7. a později na 12. hodině ve vzdálenosti zhruba 13km kulovitý objekt, který okolo sebe měl tmavší prstenec. Piloti letišti Anchorage nahlásili vysílačkou, že objekt je zhruba 4x větší než jejich letadlo (tady musím podotknout, že boeing 747 je jedno z největších letadel světa). Po chvíli se objekt rychle rozpohyboval a během 10 vteřin  se nacházel deset kilometrů za letadlem musel tedy během deseti vteřin překonat vzdálenost 23km), jeho rychlost by musela být alespoň 2300km/h – o co se tedy jednalo? Takto rychlé letouny člověk samozřejmě dokáže vyrobit, ale jeho netypický tvar by mohl odpovídat jedině nějakému tajnému vojenskému projektu, nebo…

Kenju Terauchi s nákresem zpozorovaného UFO

Při přeletu objektu nebyl zpozorován jakýkoliv doprovodný jev, až na vteřinové zvýšení teploty v cockpit. Kapitán letadla Kenju Terauchi po chvíli spozoroval další menší objekt nad objektem zpozorovaným původně. Vzdálenost mezi oběma UFO byla asi 600 metrů. Po změně polohy objektu, prý UFO změnily tvar na čtvercový. Letecký inženýr, který byl na palubě letadla však tvrdí, že byl spíše podlouhlý.

 

Hlášení obdržená letištěm Anchorage:

Letadlo: Máte hlášený na 7.hodině nějaký provoz?

Letadlo: Je před námi hlášen nějaký letoun?

Letiště: Ne, nemáme v těchto místech hlášeno jakékoliv vojenské letadlo.

Letadlo: Rozumím, právě jsem zachytil signál na 6.hodině. Zachytili jste ho také?

Letiště: Pokud jste schopni identifikovat druh letouny, řekněte nám zda se jedná o civiliní, nebo vojenské letadlo.

Letadlo: Nejsme  schopni ho identifikovat. Letoun je skutečně veliký.

Letiště: Rozumím

Letadlo: Nevíme o co se jedná, je to ohromné.

Letiště: Dobře, zopakujte to prosím

Letadlo: Je to pro nás neznámý typ letounu.

Letiště:  Neznámý typ, rozumím.

Letadlo:  Právě jsme s ním ztatili kontakt.

Letiště:  Stále ještě nemáte spojení?

Letadlo: Objekt je opravdu veliký.

Vyšetřování tohoto případu se zúčastnil i vyšetřovatel a důstojník pro civilní letectví John Callahan, který informoval o schůzi CIA v souvislosti s tímto případem. Callahan má též spoustu důkazů jako: nahrávku rozhovoru mezi letadlem a letištní věží, 30 minutový radarový záznam a také oficiální zprávu úřadu pro civilní letectví.  Ale zpět k „tajné“ schůzi. Lidé, kteří se jí účastnili  patřili k prezidentské skupině CIA. Na této schůzi prý bylo svědkům neustále předkládáno tvrzení, že k žádnému incidentu nikdy nedošlo. Callahan svůj proslov v projektu Disclosure ukončil slovy „Tak komu budete věřit? Vlastním očím, nebo vládě?“

Celé pozorování trvalo 50 minut. Letoun se potom ztratil   posádce letadla z dohledu. Byl to skutečně stroj vyrobený mimo naší planetu někým jiným než lidmi, nebo jen jeden z mnoha dalších šílených armádních tajných projektů?

Diskusná téma: Japan Air 1628: Incident, kdy UFO pronásledovalo dopravní letadlo

Nike Air Max 1 https://www.chyeaa.com/

RonaldLync | 22.10.2014


Pridať nový príspevok