Ďalší kandidát na veľkú kométu.

12.12.2012 12:12

"Veľká kométa.

Znalí ľudia už po roky hovoria o príchode tejto zvlášť významnej hviezdy. Neustále vzrastá počet tých, ktorí ju očakávajú, neustále sa hromadia predzvesti, takže ju možno skutočne aj čoskoro očakávať. Avšak čo vlastne znamená, čo prinesie, odkiaľ príde, to dodnes nebolo správne vysvetlené. Hovorí sa, že prinesie prenikavé prevraty. Avšak táto hviezda znamená omnoho viac. Možno ju nazvať hviezdou Betlehemskou, pretože je rovnakého druhu, ako bola ona. Jej sila vysáva vodu vysoko nahor, prináša poveternostné katastrofy a ešte mnoho iného. Zem sa otriasa, keď ju obklopia jej lúče. Od udalosti v Betleheme sa nič podobné neudialo. Ako betlehemská hviezda, tak i táto sa tiež uvoľnila z večnej ríše Praduchovných sfér v takom časovom období, aby mohla zapôsobiť na túto zem presne vtedy, keď na celé ľudstvo nadídu roky duchovného osvietenia. Hviezda si razí svoju cestu v priamej línii z večnej ríše až do tejto časti svetov. Jej jadro je naplnené vysokou duchovnou silou. Obaľuje sa hmotnosťou, a tak bude viditeľná i pozemským ľuďom. Bezpečne a bez okľúk sa kométa pohybuje svojou dráhou a bude v pravú hodinu na úrovni jej predurčenej už pred tisícročiami.
Jej prvé bezprostredné účinky sa v posledných rokoch už prejavili. Kto nechce vidieť, ani počuť, kto nepociťuje ako smiešne, že všetko mimoriadne, čo sa už stalo, sa považuje za všedné, tomu samozrejme niet pomoci. Taký sa chce hrať buď zo strachu na pštrosa, alebo je zaťažený najhoršou obmedzenosťou. Oba tieto druhy ľudí treba pokojne nechať ísť svojou cestou. Možno sa len usmiať ich tvrdeniam, ktoré sa dajú tak ľahko vyvrátiť. Znalým ľuďom by sa síce mohlo povedať, kde dopadnú prvé silné lúče. Pretože však lúče postupne zasiahnu celú zem, nemá účel podávať o tom podrobnejšie správy. Potrvá to celé roky až k tomuto bodu a ešte ďalšie roky, kým sa zem vymaní z tohto vplyvu. A potom bude očistená a osviežená v každom smere, k požehnaniu a radosti obyvateľov. Nikdy nebola zem krajšou, ako bude po tejto očiste. Preto má každý veriaci pozerať do budúcnosti s pokojnou dôverou, neľakať sa, nech príde v ďalších rokoch čokoľvek. Ak dokáže pozdvihovať svoj zrak k Bohu s plnou dôverou, nestane sa mu nič zlého."Abd-ru-shin z diela "Vo Svetle Pravdy. Posolstvo Grálu z roku 1931."

 

 

 

Oskar Ernst Bernhardt, prezývaný ako Abd-ru-shin

 

(18.4.1875 - 6.12.1941)

 

 

 

V roku 1996 som si myslel, že touto veľkou kométou Abd-ru-shin (Oskar Ernst Bernhardt) myslel kométu  C/1995 O1  Hale-Bopp  .

 

 

Zverejnili mi o tom aj dve články v papierovom časopise UFO magazín. Možno to ale nebola pravda a pravdepodobne som sa mýlil, za čo som sa v spomínanom UFO magazíne aj patrične ospravedlnil. Pravdepodobne som si túto kométu zmýlil s inou kométou. A tou inou kométou by tentokrát mohla byť kométa s označením C/2012 S1 ISON.

 

 

V prednáške "Veľká kométa", Abd-ru-shin okrem iného píše nasledovné:

 

"... Hovorí sa, že prinesie prenikavé prevraty. ..."

 

Takých kadejakých aj prenikavých prevratov tu máme čím ďalej, tým viac a častejšie. Takže to súhlasí. Poďme ďalej.

 

Ďalej píše, že "... Jej sila vysáva vodu vysoko nahor, prináša poveternostné katastrofy a ešte mnoho iného. Zem sa otriasa, keď ju obklopia jej lúče. ..."

 

 

Následkami zmien geomagnetického poľa nie len našej planéty Zem ale aj Slnka, globálneho otepľovania, oslabením ochrannej ionosféry Zeme a iných zmien ako je aj roztápanie sa polárnych čiapočiek, že sa voda dostáva "vysoko nahor", čiže do oblakov a potom aj do našich topánok, extrémy počasia, abnormálne letné tropické horúčavy, že stále viac a častejšie prší, takmer každodenné búrky a prehánky, že máme stále častejšie povodne, snehové kalamity, nenormálne mrazy, že koľajnice praskajú a ľudia pred svojimi domami zamŕzajú, búrky aj počas sneženia, nie len počas dažďa a že už aj u nás sú tornáda a po celom svete stále častejšie zemetrasenia (aj na Slovensku), výbuchy sopiek a iné prírodné katastrofy, tak to nemusí znamenať nič iné, iba to, že sa k nám pravdepodobne v správnom čase blíži tento kozmický objekt.

 

 

"... Jej prvé bezprostredné účinky sa v posledných rokoch už prejavili. Kto nechce vidieť, ani počuť, kto nepociťuje ako smiešne, že všetko mimoriadne, čo sa už stalo, sa považuje za všedné, tomu samozrejme niet pomoci. ..."

 

Toto nepotrebuje žiadny komentár. Čitateľom tohto môjho článku ale pripomeniem, že autor tieto informácie tvrdil už okolo roku 1930, čiže asi deväť rokov pred vojnou. Aj tie fotografie prírodných katastrôf, uvedených hore vyššie, hovoria samé za seba, že sa k nám nejaká veľká žiariaca kométa možno naozaj neúprosne blíži.
 

A ďalšie dve Abd-ru-shin-ove vety:

 

"... Ako betlehemská hviezda, tak i táto sa tiež uvoľnila z večnej ríše Praduchovných sfér v takom časovom období, aby mohla zapôsobiť na túto zem presne vtedy, keď na celé ľudstvo nadídu roky duchovného osvietenia. ..."

 

"... Hviezda si razí svoju cestu v priamej línii z večnej ríše až do tejto časti svetov. ..."

 

O kométe ISON astronómovia tvrdia, že pochádza z Oortovho mraku a do našej Slnečnej sústavy sa teraz pravdepodobne dostala prvý krát. Nemusí byť vylúčené ani to, že táto kométa pochádza z iného paralelného vesmíru, ktorý Abd-ru-shin nazýva ako praduchovná sféra alebo večná ríša. A ešte niečo ma napadá. O kométe C/2012 S1 ISON sa predpokladá, že na oblohe bude tak silno žiariť, že bude viditeľná aj cez deň. A tak isto cez deň bola údajne viditeľná aj Betlehemská hviezda.

 

Aj to, že už niekoľko desaťročí prežívame "roky duchovného osvietenia", je samozrejmosťou, takže aj to súhlasí.

 

Kométa C/2012 S1 bola pravdepodobne viac krát zobrazovaná aj v takzvaných kruhoch v obilí. Poďme sa na ne pozrieť.

 

Objavenie sa nejakej veľkej kométy vedľa Mesiaca v decembri 2012, predpovedal tento piktogram v obilí zo západného Overtonu vo Veľkej Británii, ktorý sa tam objavil 13. júla 1996:

 

 

Kto vie, že či sa vykladači tohto piktogramu nepomýlili o jeden rok, že by dátum 13.12.2012 mohol znamenať ten istý deň ale o rok neskôr, čiže 13.12.2013. Veď v decembri roku 2012 nič také neletelo, ale v decembri 2013 už asi nejaká tá kométa možno aj preletí. Toto mýlenie si rokov by sa mohlo ľahko vysvetliť tým, že v tom čase boli vykladači pravdepodobne silne ovplyvnený tým povestným Májskym kalendárom a dátumom 21.12.2012. V tých časoch panovala doslova horúčka okolo toho 21.12.2012 a každý sa snažil nájsť nejaké dôkazy na podporu toho konca roku 2012, že sa vtedy malo stať niečo výnimočné a to mohlo spôsobiť to, že rok 2013 bol nesprávne považovaný za rok 2012. Kto vie, veď uvidíme. Nechajme sa prekvapiť.

 

 

Podobne nás o nejakej kométe informoval aj tento agrosymbol, ktorý sa 15. a 23. júla 2008 v dvoch fázach objavil vedľa Avebury v kráľovstve Wiltshire vo Veľkej Británii:

 

  

 

 

Takto  sa ho podarilo dešifrovať:

 

https://www.iamjeshuareturned.com/images/july15showsdec23diag_qmk1.jpg

 

V piktograme, ktorý sa objavil ako prvý, 15. júla 2008, je znázornená naša Slnečná sústava.

 

  

 

Podľa vykladačov tohto agrosymbolu planéty mali byť takto isto usporiadané medzi 21. a 23. decembrom v roku 2012. No ale znova, čo keď ten rok 2012 je nesprávny a je posunutý o jeden rok dozadu ?

 

  

 

Symbol kométy v ľavej časti fotografie (dve žlté, hore nohami obrátené "V" na ňu poukazujú) tvrdí, že sa nejaká veľká kométa, vo štrtok, dňa 13. decembra v roku 2012 mala dostať do našej Slnečnej sústavy. Na pravom, druhom kruhu, ktorý sa tam objavil o osem dní neskôr, je dráha nášho Mesiaca v blízkosti Zeme. Aj to, že sa to tam objavilo o osem dní neskôr napovedá, že tá kométa, sa o osem dní, čiže 21. 12. 2012 mala dať vidieť možno aj voľným okom bez použitia ďalekohľadu. No ale znova, ten rok 2012 môže byť nesprávny a správnym rokom by kľudne mohol byť aj rok 2013.

 

Pozrite si zväčšeninu hornej časti piktogramu:

 

 

Táto čať "hovorí", že v decembri roku 2012 sa vedľa Mesiaca mala objaviť kométa (vyššie nad tým, kde je žltými písmenami napísané, že "comet"). Problém je ale v tom, že v tom čase sa žiadna kométa neobjavila ale objaviť sa môže ešte na konci tohto roka 2013. Na konci roka 2012 mala do našej Slnečnej sústavy prísť aj mnohými očakávaná veľká planéta Nibiru, čo bolo ďalším omylom. Ja som ale už vtedy, v roku 2012 tvrdil nasledovné: "Vyzerá to tak, že to bude kométa a nie obrovská planéta Nibiru ako si to mnohý špatne myslia. Pozrite sa napríklad hore vyššie na tie obrazce v obilí, že tam nie je žiadna zmienka o nejakej novej blížiacej sa veľkej planéte ale na miesto planéty sa v nich poukazuje práve že na nejakú novú, prichádzajúcu kométu."

 

Tri mesiace pred objavením kométy C/2012 S1 ISON sa v nedeľu, dňa 17. júna 2012 pri obci Santena, pri Turíne v Taliansku, v obilnom poli objavil tento piktogram:

 

  

 

V tomto obrazci bolo vtedy znázornené to, ako kométa C/2012 S1 medzi 10. augustom  a 15. septembrom 2013 preletela cez súhvezdie Raka. Kliknutím do obrázka sa zobrazí ďalší obrázok s podrobnejšími informáciami. Tie kruhy v obilí z Talianska ako keby vraveli alebo ako keby nám radili, že "k súhvezdí Raka sa blíži k Slnku sa blížiaca kométa, o ktorej ešte neviete". Aj na kométu Hale-Bopp, pred jej objavením nás takto podobne dopredu informovali tieto záhadné obrazce v poliach.

 

V nedeľu, 17. novembra 2013 sa kométa ISON na fotografií takto podobala na obilný piktogram, ktorý sa v sobotu, dňa 27. júna 2009 objavil pri obci Alton Priors v Spojenom kráľovstve:

 

 

Na fotografiách kométy boli zaznamenané aj také výčnelky:

 

 

A niečo kométe podobné sa objavilo aj v agrosymbole zo 4. júla 2009, ktorý sa objavil pri obci Beckhampton v grófstve Wiltshire v Spojenom kráľovstve:

 

 

Odkaz na ďalšie možné zobrazenia kométy ISON v interpretovaných agrosymboloch: https://www.cropcircleconnector.com/anasazi/fringe2013r.html.

Ďalší zaujímavý odkaz: https://lobonya.wordpress.com/2011/01/24/1565/.

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=pMYd7byfx_4.

 

Takže ďalším kandidátom na Abd-ru-shin-ovu veľkú kométu je kométa známa ako ISON. Nechajme sa prekvapiť, že ako to dopadne. Tentokrát sa už možno trafím do čierneho.

 

Diskusné fórum:

Halle Bopp

Tonino | 15.12.2019

Áno...bola to ona....ona bude pôsobiť až do skončenia Veľkej očisty Zeme...Stačí si prečítať o tom vo Večných zákonoch od p. Makedonovej....tam je aj odpoveď....

Nike Free Run 3 Femme Pas Cher https://www.menaftergod.com/

RonaldLync | 22.10.2014


Pridať nový príspevok