Filmované počas cesty autom z mesta Lençóis Paulista do Agudos-u v Brazílskom štáte São Paulo. 24. február 2011.

30.11.2012 07:28

Ak sa jedná o autentický filmový záznam, tak to je niečo úžasné, neskutočné. Objekt musel byť aj veľmi veľký, keď sa vedel schovávať v tom oblaku. Viac informácii je na https://translate.google.sk/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.aolnews.com%2F2011%2F03%2F03%2Fufo-or-hoax-dispute-over-alleged-sighting-in-brazil-video%2F&sl=en&tl=sk&hl=&ie=UTF-8. Tak čo, je to pravý film alebo "fake" ? "Bola to pravda alebo fikcia ?", ako sa to zvykne pýtať aj pán Jonathan Frakes s mysterióznom seriáli Verte -neverte.

Toto je fimová analýza od Bibiany Claudii Brysonovej z Argentínskej ufologickej spoločnosti RADIO. Tesne pred objavením sa spätného zrkadla kamióna to "UFO" zrazu zmizne a celý obraz aj stmavne a to jednoznačne dokazuje to, že tam ten objekt bol umelo dodatočne vložený do filmového záznamu. Nie je žiadny problém nafilmovať oblak a robiť sa, že tam akože niečo je a potom tam s pomocou počítača vložiť lietajúci tanier alebo čokoľvek iné. Žiaľ, alebo chvála bohu, ako pre koho, je tento film falošný a nie je autentický. "Tak čo, ako ste dopadli ? Uhádli ste ?" Jonathan Frakes.

Diskusná téma: Filmované počas cesty autom z mesta Lençóis Paulista do Agudos-u v Brazílskom štáte São Paulo. 24. február 2011.

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok