Ďalší dôkaz, že planéta Nibiru je už dávno zničená a sú z nej už iba asteroidy, lebo na miesto príchodu planéty Nibiru sa o deň neskôr má k Zemi priblížiť asteroid.

07.01.2013 18:05

 

V tomto videu sa nachádzajú varovné a strašidelné informácie o príchode planéty Nibiru od Ruských vedcov. Podľa tohto videa sa má vo štvrtok, dňa 14. februára 2013 planéta Nibiru k Zemi najviac priblížiť. Vysielané to bolo v roku 2011 na Ruskej televíznej stanici REN TV Novosibirsk. Planéta Nibiru, ak vôbec niekedy existovala, je ale už pravdepodobne dávno rozpadnutá kvôli katastrofickej kozmickej zrážke s planétou Mallona (Maldek, Faethon) s ktorou sa kedysi dávno zrazila. O deň neskôr, 15. 2. 2013 sa ale na miesto planéty Nibiru má k Zemi nebezpečne priblížiť asteroid 2012 DA14 s priemerom 45 metrov a s váhou 131 000 ton. K Zemi sa v piatok, 15. februára 2013 o 20 hodine a 40 minúte nášho stredoeurópskeho času (19:40 UTC) tento asteroid priblíži na vzdialenosť 27 100 (0.000181 Astronomických jednotiek=AU) až 35 tisíc kilometrov, čo je tak blízko, že sa môže zraziť zo satelitmi. Jasnosť asteroidu by v tom čase mala mať hodnotu 6,46 magnitúdy, čo znamená, že voľným okom nebude viditeľný, no ale iba pod takou podmienkou, že nespadne, lebo v takom prípade bude viditeľný až veľmi dobre. Keby sa asteroid 2012 DA14 zrazil s našou planétou, tak sila výbuchu by mala hodnotu 2,4 megaton trinitrotoulénu TNT. Ak by došlo k zrážke so Zemou, spôsobil by explóziu stokrát silnejšiu ako atómová bomba v Hirošime. Na tejto webovej stránke je počítačová animácia, ktorá ukazuje, že ako ten asteroid preletí v blízkosti našej planéty: https://www.youtube.com/watch?v=S7YTmS6U8WM. O asteroide 2012 DA14 sa oficiálne tvrdí, že bol objavený dňa 23. februára v roku 2012 v Španielskom observatóriu v La Sagra. Podľa tohto videa z roku 2011 ale Rusy o tomto asteroide vedeli najmenej o jeden rok skôr (kľudne o ňom mohli vedieť aj skôr ako v roku 2011) a možno veľmi dobre vedeli, že je to asteroid a nie planéta Nibiru, no ale aj tak naschvál klamali, že sa jedná o planétu Nibiru aby to neznelo až tak moc strašidelne. Ich výpočty najbližšieho priblíženia sa asteroidu k Zemi, sa pravdepodobne mýlili o jeden deň skôr. To, že iba o jeden deň neskôr sa na miesto planéty Nibiru má k Zemi priblížiť asteroid 2012 DA14, nepriamo dokazuje to, že planéta Nibiru, ak existovala, čo tiež nie je tak úpne isté, je už dávno rozpadnutá a sú z nej už iba mnohé asteroidy, ktoré môžu ohroziť aj nás. Je totiž pravdepodobné, že asteroid 2012 DA14 je jeden z mnohých fragmentov zničenej planéty Nibiru alebo Tiamat (Mallona, Maldek, Faethon).

 

Kybernaut

Diskusia

mame sa bat padu a koncu sveta

orackova lucia | 30.01.2013

Mame sa bat toho asteroidu ci nie?stane sa nieco?

Tá planéta Nibiru možno ani vôbec nikdy neexistovala.

Kybernaut | 08.01.2013

Hypotetická planéta Nibiru možno ani nikdy neexistovala aj napriek tomu, že ju Sumeri tak pekne farbisto a dôveryhodne popisovali. Tie zlé mimozemské bytosti anunnaki, ktoré vtedy dávno pôsobili v Mezopotámii, možno pochádzali z planéty Faethon (Tiamat, Maldek, Mallona), z tej vybuchnutej, kde je teraz tá medzera medzi Marsom a Jupiterom a je tam po nej už iba pás asteroidov a planétu Nibiru si iba vymysleli. Oni sami si tú ich bývalú planétu Faethon atómovou vojnou zničili (aj to sa všelikde tvrdí) a tím primitívnym Sumerčanom klamali, že ich planétu nešťastnou katastrofou tých akože svätých chudáčikov zničila akási iná planéta a, nazvali ju ako "Nibiru". Možno si to tie samé bytosti, ktoré prišli z neba na Zem, vymysleli ako výhovorku aby to nevyzeralo tak blbo, že si oni sami sebe zničili ich vlastnú planétu. Možné je aj to, že Sumerčania pozorovali nejaký iný kozmický objekt, ktorý nebol planétou a nazvali ho ako planéta Nibiru. Takže opakujem, existencia planéty Nibiru nie je tak úplne istá ako to na prvý pohľad vyzerá.

Pridať nový príspevok