Čudná loď.

25.05.2012 18:32

Kybernaut

Celé sa to začalo v máji roku 2007. Na webovej stránke https://www.coasttocoastam.com/gen/page2022.html?theme=light (už nie je aktuálna) mal zverejnený list istý Chad, ktorý tvrdil, že minulý mesiac v apríli 2007 jeho manželka s mobilným telefónom odfotografovala neznáme lietajúce teleso, ktoré nazval "Čudná loď", po anglicky "Strange craft".

Toto je tá fotografia:

Túto prvú fotografiu čudnej lode dal aj zverejniť na spomínanej, žiaľ už nefungujúcej webovej stránke, bola úplne hore ako prvá, trochu rozmazaná kvôli nekvalite optiky a fotografického prístroja na mobilnom telefóne. O päť dní neskôr jeden jeho kamarát tento istý objekt päť krát vyfotografoval ale už kvalitnejším fotoaparátom.

Tu sú tie fotografie:

Zverejnených tam bolo síce šesť fotiek ale jedna je tam dvakrát. Časť, kde je niečo napísané akýmsi neznámym a nepozemsky vyzerajúcim písmom, je ešte raz zväčšená. Je to z hora tretia a štvrtá fotografia. Tá štvrtá je zväčšenina tretej.

Potom o mesiac, presnejšie piateho mája 2007, asi o 18:52 hodine Kalifornského času bol tento istý objekt znova dvakrát vyfotografovaný menej kvalitným digitálnym fotoaparátom, ktorý bol zabudovaný do mobilného telefónu. Bolo to pri Kalifornskom jazere Tahoe.

Tieto dve fotografie boli zverejnené na webovej stránke známej Americkej ufologickej spoločnosti MUFON.

Bližšie informácie sú na webovej stránke https://www.ufocasebook.com/strangecraftlaketahoe.html

O jedenásť dní na to, túto čudnú loď videl a vyfotografoval ďalší človek, istý „Rajman1977". 16. mája 2007 urobil Rajman1977 šesť fotiek tohto objektu v meste Capitola v okrese Santa Cruz v štáte Kalifornia v Spojených štátoch Amerických. Fotky sú krásne krištáľovo čisté, nefotil to mobilom ale na tú dobu kvalitnejším digitálnym fotoaparátom DiMAGE X od firmy Konica Minolta. Preletelo to v malej výške priamo nad jeho hlavou nízko nad elektrickým vedením. Na spodnej časti objektu sa dá znova vidieť nejaké neznáme nepozemsky vyzerajúce písmo.

Fotky boli prvýkrát zverejnené na webovej stránke https://www.flickr.com/photos/8418528@N06/sets/72157600236430072/ ale už tam žiaľ nie sú. Ten odkaz už nefunguje.

Preto si ich pozrite, prípadne skopírujte tu:

Ešte pred zánikom zdroja som tie fotky okopíroval. Po kliknutí do nich sa zobrazia v plnej originálnej veľkosti. Bližšie informácie aj o týchto fotkách sú na webovej adrese

https://www.ufocasebook.com/strangecraft3.html.

 

Pozorovanie a fotografovanie tohto alebo jemu podobného záhadného objektu ešte neskončilo.

Dňa 5. júna 2007 ho odfotografovali hneď dvaja od seba nezávislí svedkovia, istý Stephen a Ty B. v lese Big Basin neďaleko od mesta Boulder Creek znova v Americkom štáte Kalifornia.

Na webovej stránke https://www.ufocasebook.com/bigbasin.html boli najprv zverejnené tieto tri fotografie od prvého svedka, Stephena:

Pre zväčšenie kliknite do fotiek. Jedna fotka dole je úplne rozostrená, druhá, stredná iba trochu pohnutá a tretia, tá prvá je krásne krištáľovo čistá.

Na takmer tom istom mieste ale bližšie k pozorovanému objektu, v tom istom čase, ten istý objekt dvanásť krát odfotil aj istý "Ty B". Tieto veľmi pekné, ostré a detailne z blízka fotené fotografie som získal na tejto webovej stránke známej ufologičky Lindy Howeovej:

https://www.earthfiles.com/news.php?ID=1270&category=Environment.

Už ale ani tam nie sú voľne prístupné. Tu si ich ale všetky môžete pozrieť:

No dobre, dve z nich sú predsa len trochu rozmazané. Po kliknutí na fotografie sa zväčšia do originálnej veľkosti. Podľa fotiek vidno aj to, že druhý svedok, Ty B bol k objektu bližšie a takmer sa vznášal nad jeho hlavou. Objekt je tento krát iný a komplikovanejší ako obvykle, je poskladaný z väčšieho počtu prstencov a z rôznych iných predmetov alebo prístrojov. Na vyfotografovanom objekte sú na okrajoch jeho centrálneho prstenca aj plakety, pripomínajúce posoltvo pre inú kozmickú civilizáciu.

Na konci júna, bola na webovej stránke https://www.ufocasebook.com/anonymousstrangecraft.html (ani tá už žiaľ nefunguje) zverejnená doteraz predposledná fotografia čudnej lode v tejto vlne pozorovaní a fotení v roku 2007.

Toto je tá fotografia:

Potom o tri mesiace neskôr, ale už nie v Kalifornii a dokoncia nie ani nad územím Spojených štátoch Amerických, bola čudná loď ôsmeho septembra 2007, trinásť krát vyfotografovaná nad Holandským mestom Petten. Autor týchto trinástich, šesť megapixelových fotografii zostal v anonymite. Kliknutím do fotografii sa vám zobrazia v plnej originálnej veľkosti.

Petten, Holandsko, dňa 8.9.2007, čas 18:16:48

Petten, Holandsko, dňa 8.9.2007, čas 18:17:04

Petten, Holandsko, dňa 8.9.2007, čas 18:17:08

Petten, Holandsko, dňa 8.9.2007, čas 18:17:12

Petten, Holandsko, dňa 8.9.2007, čas 18:20:12

Petten, Holandsko, dňa 8.9.2007, čas 18:20:51

Petten, Holandsko, dňa 8.9.2007, čas 18:20:55

Petten, Holandsko, dňa 8.9.2007, čas 18:21:06

Petten, Holandsko, dňa 8.9.2007, čas 18:21:10

Petten, Holandsko, dňa 8.9.2007, čas 18:21:18

Petten, Holandsko, dňa 8.9.2007, čas 18:21:19

Petten, Holandsko, dňa 8.9.2007, čas 18:21:19

Petten, Holandsko, dňa 8.9.2007, čas 18:21:39

 

Bolo to fotené s týmto fotoaparátom od spoločnosti Nikon, typ D50.

 

Takto sa to pohybovalo po oblohe:

A čo sa týka tohto mesta Petten v Holandsku, tak upozorňujem aj na ten fakt, že sa tu nachádza jadrová elektráreň.

2006.

Existuje ešte jedna staršia fotografia podobného objektu.

Autorom tejto fotky je pán John Smith. Snímku urobil niekedy v máji roku 2006 v Birminghame v štáte Alabama v Spojených štátoch Amerických.

Už nefungujúci zdroj tejto fotografie: https://www.earthfiles.com/Images/news/D/DroneAlabama2006.jpg.

2008.

A aj rok po tom, jedenásteho augusta 2008, sa niekomu (anonym) podarilo vyfotografovať toto niečo, ako visí nad mostom Austerlitz, pri Gare de Lyon v Paríži vo Francúzsku:

Trochu sa to podobá na našu čudnú loď.

 

Takže si to zhrňme.

Tento objekt, ktorému dali američania meno „strange craft" čo v preklade znamená „čudná loď", bola v roku 2007 vyfotografovaná osem krát:

1.- Chadova manželka-apríl 2007-Kalifornia, USA-jedna fotka (mobilom),

2.- Chadov priateľ-apríl (o päť dní) 2007-Kalifornia, USA-päť fotiek,

3.- Autor neznámy-5. máj 2007, 18:52-Lake Tahoe, Kalifornia, USA-dve fotografie (mobilom),

4.- Rajman1977-16. máj 2007-Capitola, Kalifornia, USA-šesť fotiek,

5.- Stephen-5. jún 2007-Big Basin, Kalifornia, USA-tri fotografie (jedna nenormálne rozmazaná),

6.- Ty B.-5. jún 2007-Big Basin, Kalifornia, USA-dvanásť fotiek (dve trochu rozmazané),

7.- https://www.ufocasebook.com/anonymousstrangecraft.html-záver júna 2007-jedna fotka. O tejto fotografii nič viac nevieme.

8.- anonym-8. september 2007-Petten, Holandsko-až trinásť kvalitných šesť megapixelových fotografii.

A ako doplnkovú, deviatu a desiatu sériu fotografii, sem môžeme započítať snímku pána Smitha z mája 2006 a fotografiu z Paríža z 11. augusta 2008. Takže to máme dokopy štyridsať päť (45) fotiek ak započítame aj tie dve fotky z iných rokov 2006 a 2008. Celkom zaujímavý počet fotiek, čo poviete ?

Pokus o identifikáciu čudnej lode.

Pôvod tohto objektu sa na konci júna 2007 aj vysvetlil a identifikoval sa. Samozrejme za predpokladu, že sa nejedná o podvod. Už to nie je UFO ale IFO. Ešte lepšia a konkrétnejšia skratka ako IFO pre čudnú loď by ale bola IAD (Identified Alien Drone), čo je mnou pozmenená už menej známa skratka IAC (Identified Alien Craft). Namiesto „craft" som tam dal slovo „drone".

Či bola čudná loď správne identifikovaná, to už nechám na čitateľov tohto článku.

Identifikácia objektu.

Na konci júna 2007 pán, ktorý si sám sebe dal pseudonym „Isaac", na webovej adrese

https://isaaccaret.fortunecity.com/

zverejnil fantastické a ťažko uveriteľné informácie, ktoré vysvetľujú pôvod tohto bezpilotného lietajúceho predmetu, čím bol zároveň aj identifikovaný ako bezpilotný antigravitačný lietajúci predmet mimozemského pôvodu. Táto webová stránka doteraz funguje.

Z tejto stránky si môžete stiahnuť preskenrovaný dokument s názvom „PACL Q4-86" spolu s fotografiami a obrázkami v dvoch rôznych kvalitách (fullsize alebo halfsize).

Hore, na pravej strane je tabuľka s názvom „Document and Photo Scans". Odtiaľto si to skopírujte alebo pozrite, klikajte do modrých písmen.

Pán Isaac o sebe tvrdí že v osemdesiatych rokoch minulého storočia sa osobne podielal na tajnom projekte s názvom CARET, čo je skratka pre Výskum mimozemskej technológie pre komerčnú aplikáciu (Commercial Applications Research for Extraterrestrial Technology). Sídlom tohto projektu bolo výskumné CARET laboratórium v Kalifornskom meste Palo Alto. Skratkou tohto sídla bol PACL (Palo Alto CARET Laboratory) a znakom bolo hore nohami obrátené „V" v kruhu. Je to americký symbol druhej mocniny. Mimochodom, tento istý znak môžeme považovať aj za takýto symbol Slobodomurárskych lóží:

Takže sa môže pravdepodobne jednať o znak Slobodomurárov.

Zverejnený dokument Q4-86 je z decembra roku 1986. Na titulnej strane výskumnej správy Q4-86 je začiernená informácia o názve nejakej spoločnosti alebo organizácie, ktorá s PACL spolupracovala. Prezrádzajú to slová „... AND PACL STAFF".

Možno je to nejaká inštitúcia alebo spoločnosť, možno ministerstvo obrany, NASA o tom môžeme len špekulovať apolemizovať, je to proste niečo o čom nemáme vedieť. Kľudne to môže byť napríklad aj spoločnosť Hewlett-Packard skratkou označovaná ako HP invent. O tomto mojom podozrení napíšem neskôr. Vráťme sa ale k zverejnenému dokumentu.

Na fotkách a obrázku s názvom „diagram D39-08-117c" je znova to isté mimozemsky vyzerajúce písmo ako na vyfotenej čudnej lodi.

Na diagrame sú informácie v čiarovom binárnom kóde do kruhu podobne ako na spodkoch v strede našich originálne lisovaných (nie napalovacích) CD a DVD kompaktných diskoch. Na spodku diagramu sú tri podobné formácie (strana 120), ktoré pripomínajú piktogramy v obilí. Tie ostatné obrázky sú len zväčšené iné časti toho istého diagramu zo strany 119.

Dokument nie je kompletný, má „dieru", chýba mu najmenej 110 strán, lebo sa začína prvými 9 stranami, potom náhle pokračuje obrázkom diagramu na strane 119. Končí sa stranou 123 a ani to nevyzerá na koniec dokumentu. V dokumente musí byť aj viacej obrázkov, lebo na strane 9 je ako posledný obrázok označený číslom 4.4 a na strane 119 to pokračuje obrázkom číslo 14.11, takže najmenej aspoň 20 obrázkov chýba. A tak isto aj v možnom pokračovaní dokumentu môže biť ešte viac obrázkov.

Cieľom tohto projektu bolo ako už z názvu CARET vyplýva, kopírovanie mimozemskej technológie pre komerčné využívanie a to, že naša čudná loď bola jedným z cieľov tohto projektu je z dokumentu jasne poznať. Tento mimozemský lietajúci predmet majú (alebo mali) v PACL podľa informácii z dokumentu z havarovanej mimozemskej kozmickej lode, ktorá asi niekedy medzi rokmi 1960-1970 havarovala na území Spojených štátov. V CARET laboratóriu v Palo Alto zistili, že tento mimozemský objekt je antigravitačný generátor s malou silou a preto nevie uniesť väčší náklad, človeka by to ale asi vedelo uniesť a preto sa z toho snažili urobiť akési osobné antigravitačné vznášadlo (personal antigravity), ktoré by vedelo vzduchom prenášať aspoň jedného človeka. V objekte našli aj holografickú trojrozmernú kameru a holografický projektor, na strane dva na spodku v bode 2. sa o tom píše.

Compaq a HP invent.

Ako som sľúbil, napíšem ešte o možnej spojitosti medzi týmto prípadom čudnej lode a na celom svete preslávenou spoločnosťou Hewlett-Packard (HP invent). Sídlom tejto spoločnosti je na Hanoverskej ulici v Kalifornskom meste Palo Alto ! Pozrite si kontakty na nich na webovej stránke https://welcome.hp.com/country/sk/sk/companyinfo/headquarters.html

Palo Alte má HP invent aj výskumné laboratóriá. A tak isto aj spoločnosť Compaq. Nepatrí medzi tie laboratóriá aj PACL ?

Niekomu tento CARET-ovský výskumný ústav musí patriť. Otázka znie, komu ?

A ďalej, nespolupracuje HP s NASA ? Prečo majú svoje pobočky napríklad v Miami na Floride ? Veď neďaleko odtiaľ je kozmodróm s názvom Kennedyho Miss Cape Canaveral, odkiaľ štartujú rakety do vesmíru. A inú pobočku majú priamo v Texaskom Houstone, kde sa nachádza aj samotná centrála NASA. Sú pri nich až podozrivo blízko, možná spolupráca nemusí byť vylúčená. Pozrite si napríklad tento obrázok:

Vidíte ako je NASA blízko pri HP ? Že by v tom predsa len mala prsty aj NASA ?

A na záver ešte jedna zaujímavosť. Mesto Palo Alto sa nachádza na preslávenom území Silicon Valley (Kremíkové údolie):

Kliknite do obrázka, aby sa zväčšil a bol čitateľnejší.

Mnohý ufológovia tvrdia (vrátane mňa), že Americké vojenské letectvo tie zaujímavé UFO veci z Nevadského územia „Oblasť 51" (Area 51) po odtajnení už dávno presťahovali niekde inde na neznáme miesto a tam pre turistov už len hrajú akési bezvýznamné divadlo na odpútavanie pozoronosti. Aby to pravé miesto ani nemal chuť niekto hľadať.

Možno, že niečo z toho presťahovali aj do Kremíkového údolia Silicon Valley.

Netvrdím, že v tomto článku zverejnené informácie a fotografie sú pravdivé a autentické, možno sa jedná aj o podvod. Niekto nás s tým možno viedol za nos, kto vie. Je to diskutabilné. Záver nech si čitateľ vytvorí, aký on sám uzná za vhodné. Bol som ale prekvapený, že to vážne skúmali aj dosť dôveryhodný ufológovia z MUFON-u, pán William Booth z Texasu (www.ufocasebook.com) alebo aj známa ufologička, pani Linda Howeová (www.earthfiles.com) skúmala tento záhadný prípad. Možno by nebolo zlé sa ich na to spýtať, že čo o tom zistili oni.

 

Ďalšie zaujímavé odkazy na čudnú loď:

https://droneteam.com/

https://www.dronehoax.com/

https://www.myspace.com/video/vid/19117212#pm_cmp=vid_OEV_P_P

Obrázky k článku
Tie obrazce sa podobajú na piktogramy v obilí a niektorý ufológovia aj tvrdia, že to môže byť aj niečo ako dešifrovací kľúč k ich rozlúšteniu.


Kto mi vysvetlí dôvod, že prečo sa táto tapeta na pracovnú plochu (wallpaper) od spoločnosti HP tak nápadne podobá na tie obrazce ?


Aj tieto krúžky mi niečo pripomínajú.


Nech mi nikto nehovorí, že s tým spoločnosť HP nemá nič spoločné.


Vidíte tie krúžky v okolí touchpadu (náhrada myši) ? Že by sa jednalo o náhodnú podobnosť ? S tým nech na mňa nikto nejde.

Diskusná téma: Čudná loď.

nike air max homme pas cher https://www.printandpacktt.com/

RonaldLync | 22.10.2014


Čudná loď

Jozzy | 27.01.2014

Zaujímalo by ma ako tá vecička funguje.

Pridať nový príspevok