Chemtrails : Nevinně tvářící se čáry, které mohou ovlivnit naše životy ?

25.05.2012 21:15

Ondra Procházka

Chemtrails vypadají nádherně, ale mohou skutečně škodit lidskému zdraví ?

Téměř každý už o nich někdy slyšel. Mají to být tiší ničitelé našich životů, nebo pokusy na ochranu země před globálním oteplováním.

 

Tzv. Chemtrails, neboli chemické stopy jsou linie táhnoucí se po obloze, často zaměňované za obyčejné kondenzační stopy po letadlech.Tyto chemické stopy podle některých konspiračních, chcete-li spikleneckých teorií jsou letadly rozprašované nebezpečné látky či viry, které mají redukovat populaci.Viry mají snižovat plodnost žen, zejména pak H1N1 a SARS, které byly údajně vytvořeny v laboratořích.Podle jiné teorie jsou to jakási hnojiva, která mají zajistit zachování národních parků, kde budou v budoucnu vytvořeny podmínky pro zachránění zvířat a rostlin.Další názory říkají, že se jedná o látky posilující ozonovou vrstvu, tak aby se planeta méně přehřívala.Tyto chemtrails prý používají velké firmy a společnosti, aby zamaskovaly vliv skleníkových plynů na globální oteplování.Něco podobného prý ve skutečnosti dělají velké korporace: Ve stratosféře pálí síru a vytváří tak tzv. ledovou mlhu, která dokáže krátkodobě snížit teplotu v dané oblasti (někdy se tomu říká „globální utlumování, nebo ochlazování“ pozn.autora).Tím se zachovají zisky společnosti a nikdo na nic nepřijde.

Stanice HAARP na Aljašce vypadá docela nevině...

Jiné teorie tvrdí, že  chemtrails vznikají v důsledku elektromagnetických zbraní, které využívají činnosti počasí a patří vládě USA.Tyto elmag.zbraně měli být vytvořeny v rámci programu HAARP (Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum).

Jedním z výsledků působení těchto zbraní je prý zemětřesení a následná tsunami v roce 2004 (Indický oceán).Zemětřesení bylo vyvoláno pro otevření podmořské oblasti Aceh, která je velice bohatá na ropu.

Dalším plánem měl být i hurikán Katrina, který zastavil v Mexickém zálivu těžbu ropy málo vyspělých společností, a tak USA mohly zdražit cenu nafty.

Zastánci jiné teorie praví, že chemtrails mají spojitost i se zemětřesením v oblasti Sečuan v roce 2008.Tato katastrofa oslabila ekonomiku Číny v době, kdy se vztahy mezi Spojenými státy  a Čínou zhoršovali.

Diskusná téma: Chemtrails : Nevinně tvářící se čáry, které mohou ovlivnit naše životy ?

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok