Časová osa od nacistických talířů k tajné vesmírné flotile Bilderbergů

24.10.2012 11:37

Zdá se, že se v roce 1936 v Německu zřítil nějaký talíř, který inicioval vznik německého programu létajících talířů. Funkční letoun byl cvičně testován v roce 1939, ale takový elektromagneticky/elektrogravitačně poháněný letoun nemohl být použit ve válečných snahách. Bylo to proto, že neexistovaly žádné malé elektrárny ani dost kompaktní, aby se hodily pro takový letoun k výrobě velkého množství elektřiny, potřebné k napájení velkých kondenzátorů magnetického pole, které by takový letoun pohánělo. https://discaircraft.greyfalcon.us/CLAIMED%20NON.htm https://www.think-aboutit.com/thinkdocs/index.php/paranormal/item/86-1936-black-forest-germany-ufo-crash

Na konci druhé světové války Spojené státy a Rusko soustředily nejen vědce konvenčních raketových pohonů, ale i německé vědce létajících talířů, spolu s mnoha jejich vybavením k odstartování svého paralelního konvenčního a nekonvenčního vesmírného programu. Obě země a jejich spojenci se rozhodli držet si své exotické vesmírné programy v tajnosti a používali své konvenční pohonné programy jako krycí projekty.

Himmlerovo působivé opevnění, jeho osobní hrad Wewelsburg, kde se reverzně zpracovával Freiburgský disk

Nebylo to dlouho před tím, než se stal konvenční pohon zastaralým, což bylo na začátku 60. let. Raketové programy se staly poněkud více než jen operacemi drahé propagandy pro veřejný konzum, aby se zachovala jakási propaganda příběhu, byla rychle odchýlena od pravého příběhu. Tento tajný vesmírný program přešel pod vzrůstající kontrolu globální elity organizovanou kolem Bilderbergů, skupiny mocných globálních průmyslníků, bankéřů a evropských královských rodin. Projekt Horizon z roku 1959, vojenský projekt, stavěl základny na Měsíci. Byl evidentně tajně realizován, aby stavěl základny na Měsíci a Marsu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Project_Horizon

Podle množství věrohodných informátorů tajná vesmírná flotila skupiny Bilderbergů používá a provádí servis na těchto základnách.

Můžeme to vidět v jasném důkazu z odtajněného dokumentu o elektrogravitacích z Wright Pattersonovy letecké základny, https://www.padrak.com/ine/INE24.html, program který byl kolem roku 1956 již na cestě s výstavbou kompaktních jaderných elektráren pro létající talíře. Boyd Bushman, vyšší vědecký pracovník koncernu Lockheed Martin, ve svém druhém rozhovoru v roce 1959 ukázal technickou skicu funkčního létajícího talíře poháněného jadernou elektrárnou.  https://www.youtube.com/watch?v=VzwOFCSFms4

Inženýr z Area 51, Bill Uhouse, tvrdil, že pracoval se Šedým mimozemšťanem na simulátorech létajících talířů k výuce pilotů - již na začátku 60. let.

 

simulátor

 

https://www.boomspeed.com/joseph2/J-Rod.htm. Charlesi Hallovi, když pracoval na základně v Nellis na konci 60. let a vzájemně komunikoval s Vysokými bílými mimozemšťany, byl ukázán vnitřek TW raketoplánu schopného cestovat na Měsíc a Mars, ale nikoli dále do vesmíru, který měl razítka korporace hlavních kosmických společností na vnitřních částech lodi. https://openseti.org/Hall.html

V roce 1980 jistý jaderně poháněný létající talíř měl zřejmě porušené jádro a zatímco byl obklopen vojenskými vrtulníky ozářil tři jedince v tzv. případu „Cash-Landrum“, (podle Betty Cash a Vicki Landrum), což se dostalo až do Kongresu, avšak s žádným odškodněním pro oběti.

Případ u Piney Woods „Cash-Lundrum“

https://www.ufocasebook.com/Pineywoods.html

Asi před 10 lety se britský hacker Gary McKinnon prolomil do počítačů NASA a objevil kódové jméno Solar Warden a rozpisy služeb „mimozemských“ důstojníků a seznam posádky velké mateřské vesmírné lodi, větší než dvě fotbalové hřiště a jejího ochranného doprovodu. https://www.huffingtonpost.co.uk/darren-perks/solar-warden-the-secret-space-program_b_1659192.html  

Když jsem zkoumal případ Solar Warden, zjistil jsem, že byl již uveřejněn skrze tajné zdroje na Open Minds Forum roky před tím, než v případě Garyho McKinnona. Dokonce je tam i zmíněno vlastnictví flotily Bilderbergy!

"Můžete narazit na poněkud šokující informace, které nebudete schopni pochopit. Modlím se k všemohoucímu, aby dával pozor na obyvatele této planety, protože přicházející roky přinesou mnoho bídy. Předávám tyto informace v naději, že vy, jako nezaujatí pozorovatelé, zajistíte, aby se veřejnost dozvěděla pravdu. Všechny vesmírné programy jsou skryté, existují, aby podváděly lidstvo tohoto světa. Máme vesmírnou flotilu, která se kódově označuje jako „Solar Warden“. V roce 2005 bylo osm lodí, ekvivalent mateřských lodí a 33 „ochranných“ plavidel, které jsou vesmírnými letouny. Nedávno byl jeden ztracen při nehodě na orbitu Marsu, když se snažil dodat zásoby multinárodní kolonii na Marsu. Tato základna byla postavena v roce 1964 v týmové spolupráci Američanů a tehdejších Sovětů. Všechno nevypadá, tak jak se zdá. Navštívili jsme všechny planety v našem slunenčím systému kromě Merkura. Přistáli jsme na Plutu a na několika měsících. Tyto lodi obsahují zaměstnance z mnoha zemí a ti složili přísahu světové vládě, také těm, které znáte jako skupina Bilderbergů. Technologie pochází z reverzního inženýrství havarovaných mimozemských vraků a z mimozemská asistence.”

Později jsem já a ostatní zjistili dokonce více zdrojů potvrzujících Solar Warden, což jsem přiložil do své knihy UFOs, Exopolitics and the New World Disorder. Wendelle Stevens nedlouho předtím, než zemřel, mi řekl, že měl zdroj, že společnost minulého ředitele NSA, Bobbyho Inmana, - SAIC, vyráběla talíře, které zajížděly do mateřské lodi a létaly s nimi s flotilou do vesmíru.

Samozřejmě v takovém krátkém článku nemám prostor předložit veškerý zdrojový materiál, který mám ve své knize na podporu časové linie od nacistických programů létajících talířů k současné vesmírné flotile Bilderbergů. Vždycky existují ti, kteří nedokáží přeskočit k pokročilému pochopení, kteří říkají, že není dostatek důkazů i když ufologické kruhy za posledních 70 let nashromáždily dostatek důkazů.

Říkám, že není potřeba dalších důkazů, ale je třeba sledovat exopolitický koncept a časovou linii k tajným programům. Pak vše bude dávat smysl.

 

Ed Komarek

Ufodigest, 10.10. 2012

Překlad: Karel Rašín

viz:

 

 

https://www.exopolitika.cz/news/star-trek-versus-solar-warden/

 

Diskusná téma: Časová osa od nacistických talířů k tajné vesmírné flotile Bilderbergů

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok