Byla Eva Braunová Stalinovou agentkou?

26.05.2012 22:14

Karel Kýr

 

Eva Braunová (1912-1945 ?)

Předesílám, že tento článek není mým vlastním dílem. Jde mi o to, seznámit čtenáře s touto možnou hypotézou. Na těchto stránkách jsem se již zmínil o knize DÉMON Z JINÉHO SVĚTA PÁTRÁNÍ PO TAJEMSTVÍ ADOLFA HITLERA, kterou napsali autoři J. j. Duffack & M. Jensen.V mnohém se s autory shoduji, například v tom, že sebevražda Adolfa Hitlera a Evy Braunové byla mystifikací a že se Hitlerovi podařilo uniknout. A co Eva Braunová? Co se týče této ženy, jde prý o tajemství, které dosud zůstalo neodhaleno. Ale otevřme knihu výše zmíněných autorů.

...A v katastrofě se zhroutilo Německo a nacionální socialismus. Miliony obětí, utrpení desítek milionů lidí – to všechno bylo nadarmo...

Jediné, co Hitlerovi zůstalo, byl jeho život – ovšem spojený s vyhlídkou na klidné dožití v blahobytu kdesi daleko...společně s milovanou ženou, spíše matkou než milenkou...

Tak měl skončit tento zplozenec pekla a spojenec Satana?

Ne. Nikdy!

Jestliže je ještě na světě spravedlnost, to se přece nemůže, to se nesmí stát!

Osud, jak se zdá, přece jen zasáhl.

Všechno to mohlo být také jinak!

Pochybujete?

Ještě jedno tajemství zůstalo neodhaleno!

Tajemství Evy Braunové...

V polovině 70. let minulého století prosákly v úzkém kruhu tajných služeb zemí Varšavské smlouvy zprávy, že zemřela Eva Braunová. Někde v Rusku, kde žila s penzí jako důstojník sovětské špionážní služby, dekorovaná vysokým státním vyznamenáním.

Je toto historická odplata?

Hitler unikl, ale k čekající ponorce dorazil – sám!

Unikl a žil pravděpodobně jako osamělý a opuštěný stařec ještě mnoho let, možná dvacet, kdož ví! Pro své bezpečí a bezpečí té, na níž mu nakonec jako na jediné záleželo, odstranil všechny své přátele, všechny své blízké, věrného služebníka Martina Bormanna, dokonce jediného člověka, které k němu měl blízko a snad i lidský vztah – Josefa Goebbelse.

Unikl!

Jenže ho nechala uniknout Eva Braunová, agentka sovětské špionáže, která Hitlera nejméně dvanáct let zrazovala. Z milosti a vědomím jeho úhlavního nepřítele, bestie všech bestií, Josefa Vissarionoviče Džugašvili-Stalina.

To je tajemství Evy Braunové.

To vysvětluje záhadu, kam ve druhém týdnu dubna 1945 zmizela, aby se do Hitlerova bunkru vrátila den před začátkem sovětské ofenzivy 15. dubna 1945.

Jak tak přesně věděla, kdy ofenziva začne?

A proč zmizela? Vždyť Bormann všechno zařídil, nepochybně s pravou německou důkladností.

Jenže nezařídil – odklizení sama sebe. Pokud by to nevyšlo v Berlíně, museli by se o něj postarat sovětští agenti?

A nezařídil to hlavní – odchod samotné Evy Braunové do bezpečí. Její úkol skončil...

Tehdy ještě mohla mít iluze o Sovětském svazu i o Stalinovi. A co bylo později – to je již jiná, ale docela jiná historie...

Proto se naprosto nedostatečně zjišťovala totožnost těl mrtvé domnělé Evy Braunové. Vycházelo se z předpokladu – je-li toto tělo Adolfa Hitlera, je žena nalezená společně s ním nepochybně Eva Braunová-Hitlerová!

Jestliže spálené tělo muže v zahradě Říšského kancléřství nebyl Adolf Hitler, čí bylo tělo ženy?

Jenže vlastně je to úplně jedno, kterou mrtvou Němku Hitler s naprostou neúctou k majestátu smrti zneužil pro své účely.

Jestliže Adolf Hitler zmitel sám, co se stalo s Evou Braunovou?

Zmizela. Opustila ho! Kdy to bylo možné?

Nejspíše během noci na 1. května 1945, kdy oba měli přespat v Schildhornu. Prvního května 1945 se Hitlet probudil -sám.

Tím se odhaluje záhada, proč nebyly vykonány žádné přípravy, jak naložit s Hitlerem v dobytém Berlíně.

Žádná nedbalost. Žádné překvapení.

Stalin věděl, že ho tam nenajde!

Věděl to od Evy Braunové!

Věděli to spojenci?

Pravděpodobně ano.

Ďábel obelstil člověka připravil mu peklo horší, než jaké si dovedou představit pouzí lidé!

Hitler podváděl a klamal, aby byl podveden a oklamán tou, které jediné skutečně věřil.

Zbyl mu jen jeho vlastní život. On, Vůdce, Führer, před kterým se třásl svět, nestál již ani za to, aby ho hledali. Proč také? Zůstal opuštěn a sám, nenáviděn a proklínán celým lidstvem...

Neboť to nebyl tvor lidský!

Byl proklet jako posel temnot a zmaru.

Zkázy v globálním měřítku.

Démon z jiného světa!

Jak dlouho, kolik dalších let byl ještě nucen žít a snášet toto břímě, osamocen, pln vzteku a nenávisti ke všemu a ke všem?

Nemohl být větší trest, nemohlo být horší peklo než to, které on s německou pečlivostí a důkladností připravil – SÁM SOBĚ!

Zavírám výše zmíněnou knížku. Zdají se vám předchozí řádky přitažené za vlasy? Proč by to tak nemohlo být. Každý, kdo se důkladně zabývá historií ví, že v ní najde „kotrmelce“, které by nevymyslel ani autor fantastických příběhů.

Diskusná téma: Byla Eva Braunová Stalinovou agentkou?

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok