Diskusná téma: Diskusia

Frekvencia a rezonancia hmoty.

Kybernaut | 26.01.2016

hombre13, na Vašu otázku odpovedám tak, že mi nieje známe žiadne vedecké pracovisko, na ktorom by sa zaoberali teóriou morfogenetického poľa a morfickej rezonancie. Jedná sa totiž iba o teóriu, ku ktorej je vedecký svet skeptický. Pán Rupert Sheldrake, Britský biológ a ešte zopár parapsychológov robili nejaké experimenty vo svojich vlastných súkromných laboratóriách a to je asi tak všetko.

History Channel - Nový UFO seriál

Fakebuster | 12.11.2013

prvá epizoda noveho ufo serialu podobneho UFO Hunters,,, https://www.youtube.com/watch?v=eGp-BgNa7jg

Re:History Channel - Nový UFO seriál

gallaa | 15.01.2014

Ď..

Netvrdím, že tomu verím ale mám zase niečo nové.

Kybernaut | 23.03.2013

Zdravím vás. Oznamujem vám môj ďalší objav. Škoda, že nám už v januári 2013 po ťažkej chorobe odišiel pán Daniel Lazárik a že s ním už nie sme v kontakte, lebo by sme mu mohli oznámiť, že istý kontaktér, pán James Gilliland z ECETI (https://www.eceti.org) je údajne v kontakte s mimozemšťankou Bagit (alebo Blaji ?), ktorá vraj pochádza z inej dimenzie. Pozrite sa, takto ako nejaká mačkodlakovská cat woman vraj vyzerá: https://api.ning.com/files/QgR9*4APWbyI*EZ68YvYKORCx7AdXb*ISQkTzEIgR0NUCNqhnP7vIvbnhcyPbHzk8egWjjganKU92Uzxxpssvjz2LJgXjWAp/Cat.jpg. A na tomto obrázku si môžeme porovnať vzhľad tejto mačkodlakovskej mimozemskej bytosti s inou, humanoidne vzpriamene stojacej mačke podobnej bytosti (mačkodlak, niečo podobné ako vlkodlak), s ktorou sa pán Lazárik, ako on sám tvrdil v marci v roku 1959 osobne stretol: https://www.ulozisko.sk/obrazky/599717/Daniel_Lazarik-Hontianske_Nemce__cast_Rakovec__Slovensko-3.1959___James_Gilliland-Bagit-Blaji.jpg. Aký máte na to názor vy ?

Re:Netvrdím, že tomu verím ale mám zase niečo nové.

Peter T | 23.03.2013

Ahoj Kyby. To že mimozemšťania majú mnoho tvári opisuje Ezechiel a to je dôkaz nad dôkazmi. Akokoľvek, vidíme vedľa seba mnoho zvierat, pre ktoré naša planéta určila hranice ich vývoja, čo neznamená, že na inej planéte by jeden druh nemohol byť inteligentnejší ako my. Nezabúdajme , že sme stvorený na obraz boží na tejto planéte s výhodami ktoré náš druh tu povýšil. Ak by stvoriteľ dal možnosť na inej planéte zo zvedavosti dať inteligenciu v lepšej D N A práve mačke s podobným telom, mohlo by byť pravdepodobné, že iný tvor môže byť vyspelejší ako sme my a naozaj si vyhľadalo jednotlivca, človeka s ktorým chce tu komunikovať. Je to úplne normálne ako sa hneď ukázať davu a tým spôsobiť medzi nevedomcami rozruch a paniku. Som toho môjho tvrdenia, že verím tejto komunikácii. Nakoľko sám, keď som mal túžbu a prianie vidieť UFO -IFO lode, naozaj sa mi to splnilo. Keď totižto máme správnu vieru a používame nie len mozog ale aj srdce, tak sme na spravnom mieste ako oni a môžu nám splniť priania. Veď je to o viere k Bohu a duchovnu ako takom pretože vedia zachytiť myšlienky ľudí aj na diaľku..

Mimikry.

Kybernaut | 23.03.2013

Ďakujem ti kolega Peter T za príspevok. Ja tieto záležitosti beriem tak, že tie mimozemské nehmotné duchovné bytosti z iných sfér (dimenzii) nemajú žiadnu podobu alebo tvar a keď sa ukazujú, tak môžu na seba zobrať akúkoľvek podobu, ktorú čerpajú z morfogenetického poľa a z morfickej rezonancie. To je také niečo ako svet fantázie, tam je všetko, na čo ľudia myslia, čo ľudia vymysleli, tam sú myšlienkové formy a rôzne tvary, odkiaľ sa dajú čerpať tvary a vzhľady. Používajú takzvané "mimikry". Keby tie bytosti chceli, tak sa môžu ukázať napríklad aj ako takýto nejaký "levodlak": https://fc08.deviantart.net/fs71/f/2013/081/6/9/tigraonly_by_tamberella-d5yxl32.png. Fantázii sa medze nekladú a keby mal na sebe oblečený aj nejaký kozmický skafander ako overal, tak by vyzeral ešte viac "mimozemskejšie". Už nás navštívili dokonca aj "koňodlaky" (somárodlaky) v podobe takýchto Iargiňanov: https://www.galactic.no/rune/bilde2.jpg

Re:Mimikry.

D | 05.04.2013

Tá šedá bytosť mi pripomína vlastný opis Bashara, ktorého si môžete vypočuť cez kontaktéra tiež na youtube. Aj s titulkami.
pekný deň

Re:Netvrdím, že tomu verím ale mám zase niečo nové.

Robert | 24.03.2013

Dosť dlho som sa pozeral na tie kybyho obrazky a dačo ma napadlo . čo tak spojiť tie obrazky kontakterov ako to spravil kyby t.j p.Lazarika , p. Gillilanda a James Camerona - režiser filmu Avatar - tie obrazky či tvare su dosť podobne však ?

Viac tu: https://www.ufoklubslovensko.org/uks/diskusia/

Re:Re:Netvrdím, že tomu verím ale mám zase niečo nové.

robert | 24.03.2013

a prečo ? mačky v egypte boli posvetné

Re:Re:Re:Netvrdím, že tomu verím ale mám zase niečo nové.

viktoria tomsikova | 12.09.2014

vieme ze macky v egypte boli posvetne,az do smrti,
myslim ze aj v sucasntnosti su macky stale posvetne

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok